UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Statystyki strony

02010712
Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
6196
21810
81477
362217

Twoje IP: 54.162.4.139

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN (02 KWIETNIA 2017, SUSZ) - WYNIKI

 

W niedzielę 02 kwietnia 2017 w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu  odbyła się runda półfinałowa Wojewódzkiego Turnieju LZS w Tenisie Stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn. Zawody przeprowadzone zostały dla 5 grup kobiet oraz 6 mężczyzn.

 

 

Organizatorem zawodów było Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

 

WYNIKI

Grupa I dziewczęta (rocznik 2004 i młodsze)

I GOLDER Patrycja – Gmina Lubawa

II GÓRALSKA Anna – Iława

III MADEJ Zuzanna – DEKORGLASS Działdowo

IV KAMIŃSKA Zofia - Iława


Grupa I chłopcy*** (rocznik 2004 i młodsi)

I WITKOWSKI Szymon – Grunwald

II WITKOWSKI Paweł – Lidzbark Welski

III BIELICKI Michał – Gmina Lubawa

IV DYLEWSKI Oktawian – Dąbrówno

*** awans do finału również RUTKOWSKI Mateusz – DEKORGLASS Działdowo – udział w Grand Prix Polski Kadetów


Grupa II dziewczęta (rocznik 2003-2002)

I BLAUTENBERG Iza – Kozłowo

II GRZEGORZ Natalia – MLEXER Elbląg

III RÓŻAŃSKA Wiktoria – Rybno

IV NIEDZIELA Zuzanna – Gmina Lubawa


Grupa II chłopcy*** (rocznik 2003-2002)

I KACPRZAK Jakub – Susz

II SENKOWSKI Łukasz – Gmina Lubawa

III CEGIELSKI Miłosz – Gmina Działdowo

IV BROWARSKI Artur – Rybno

*** awans do finału również MIASTOWSKI Maksymilian oraz LEWANDOWSKI Patryk – obaj DEKORGLASS Działdowo – udział w Grand Prix Polski Kadetów


Grupa III dziewczęta (rocznik 2001-1999)

I GRZEBSKA Aleksandra – DEKORGLASS Działdowo

II PIÓRKOWSKA Wiktoria – DEKORGLASS Działdowo

III ŁOZIŃSKA Paulina – LIDZBARK Welski

IV SZCZEPAŃSKA Aleksandra – Iława


Grupa III chłopcy (rocznik 2001-1999)

I BIELICKI Jakub – DEKORGLASS Działdowo

II SZYMAŃSKI Jakub – DEKORGLASS Działdowo

III GÓRALSKI Kacper – Iława

IV JARZEMBOWSKI Kamil – Susz


Grupa IV kobiet (1998-1977)

I KULINA Kamila – Lidzbark Welski

II WŁODARSKA Emilia – Iława

III PIEŃCZEWSKA Magdalena – Iława

IV KOTEWICZ Dominika – NML


Grupa IV mężczyźni*** (1998-1977)

I SURDYKOWSKI Michał – Gmina Lubawa

II CHOJAK Marcin – DEKORGLASS Działdowo

III GUZOWSKI Andrzej – Gmina Lubawa

IV ŻURALSKI Szymon – Gmina Lubawa

*** SURDYKOWSKI Michał ze względów służbowych zrezygnuje z udziału w finale. W jego miejsce (rozstawiony jako 4) w finale udział weźmie KRZYKOWSKI Szymon – Gmina Działdowo (V miejsce w półfinale)


Grupa V kobiet (1976-1962)

I EWERTOWSKA Hanna – Gmina Lubawa

II DEJNA Barbara – Gmina Lubawa

III TOMCZYK Monika – Susz

IV SENDOBRA Alina – Gmina Lubawa


Grupa V mężczyzn (1976-1962)

I GROMKO Artur – Elbląg

II GÓRALSKI Roman – Iława

III GOLDER Tomasz – Gmina Lubawa

IV ROCHOŃ Dariusz – DEKORGLASS Działdowo

 

Grupa VI mężczyzn (1961 i starsi)

I KOSEWSKI Witold – DEKORGLASS Działdowo

II CHOJNOWSKI Ferdynand – DEKORGLASS Działdowo

III SOSNOWSKI Waldemar – DEKORGLASS Działdowo

IV DRESZLER Henryk – Gmina Lubawa


Zawodnicy za zajęcie miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez CSIR w Suszu. Wręczenia nagród dokonali Jarosław PIECHOTKA – Dyrektor CSIR w Suszu oraz Benedykt CZARNECKI – Z-ca Przewodniczącego WMZ LZS w Olsztynie.


W trakcie trwania turnieju dla wszystkich uczestników wydawany był ciepły posiłek ufundowany przez WMZ LZS w Olsztynie. 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan