DSCN1127 Copy

W sobotę 11 marca 2017 w Hali Sportowej w Złotowie odbyła się runda eliminacyjna Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Kobiet 2017. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – Prątnica (Gmina Lubawa), Kibicuj z Klasą (Janowiec Kościelny), LZS GKS Wikielec (Gmina Iława) oraz LZS Durąg (Gmina Ostróda).

1 Kibicuj z Klasą – Durąg 1:1

2 Prątnica – LZS GKS Wikielec 0:0

3 Kibicuj z Klasą – Prątnica 5:1

4 Durąg – LZS GKS Wikielec 2:0

5 Kibicuj z Klasą – LZS GKS Wikielec 1:0

6 Durąg – Prątnica 1:1

I Kibicuj z Klasą 7 pkt. 7:2

II Durąg 5 pkt. 4:2

III Prątnica 2 pkt. 2:6

IV LZS GKS Wikielec 1 pkt. 0:3

Zespoły Kibicuj z Klasą (Janowiec Kościelny), Durąg (Gmina Ostróda) oraz Prątnica (Gmina Lubawa) awansowały do ścisłego finału wojewódzkiego.

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Zawodniczki zespołów z miejsc I - III medale. Wręczenia nagród dokonał Benedykt CZARNECKI - Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.

Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.

Skład Prątnicy: Martyna ZELMA, Natalia WIŚNIEWSKA, Marianna ŻURALSKA, Alicja WEINAR, Sylwia ŻURALSKA, Aleksandra BABSKA, Małgorzata RYKACZEWSKA. Opiekun Dariusz LIBERACKI

Impreza została sfinansowana ze środków GMINY LUBAWA