UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 21-22.05.2022 r. rozegrano spotkania XXII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS AVISTA Łążyn – LKS WEL Lidzbark Welski 4:2 (4:1)
Bramki:  Jakub Zelmański (1’), Miłosz Krajewski (14’), Mateusz Piotrowicz (31’, 38’) – Jakub Szczygłowski (43’), Hubert Drzazgowski (75’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Rafał Dudek (76’ Adrian Linkner), Paweł Jaskulski, Tomasz Krezymon, Paweł Pałkowski (82’ Szymon Wroński), Denys Diemishev (90’ Łukasz Junkier), Mateusz Żmijewski, Mateusz Piotrowicz (55’ Adrian Mederski), Bartosz Korpalski, Jakub Zelmański, Miłosz Krajewski (68’ Marek Wierzbowski)


KS CONSTRACT Lubawa – KS ZAMEK Kurzętnik 9:1 (2:0)
Bramki: Szymon Licznerski (22’), Jakub Lendzionowski (31’), Jakub Banach (48’, 56’), Alan Klimek (50’, 75’, 80’), Łukasz Licznerski (55’), Wiktor Kamiński (60’) – Klaudiusz Jagielski (76’)
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski (46’ Michał Rykaczewski) – Łukasz Mróz (46’ Wiktor Kamiński), Szymon Licznerski, Szymon Szałkowski, Jakub Banach (60’ Mateusz Erdman), Łukasz Licznerski, Maciej Górski, Paweł Fafiński (60’ Oskar Dmochewicz), Patryk Dereszewski, Igor Szczepański (60’ Jarosław Szulc), Jakub Lendzionowski (46’ Alan Klimek)


LZS OHI Frednowy – LZS JORDAN Kazanice 1:2 (1:0)
Bramki: Sylwester Kuciński (16') - Tomasz Grzybowski (54'), Martyn Michalak (85')
Skład: Piotr Kowalski - Tomasz Grzybowski (65' Cezary Sadowski), Bartosz Groszkowski, Adam Pietrulewicz, Łukasz Lewalski, Maciej Jurkiewicz, Szymon Bogdański, Bartosz Uzarski (78' Bartosz Modrzewski), Martyn Michalak, Artur Modrzewski, Łukasz Graduszewski (90'+3 Bartłomiej Górski)

Wyniki XXII kolejka

KS GMINA Kozłowo – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:5

LZS AVISTA Łążyn – LKS WEL Lidzbark Welski 4:2

UKS ORZEŁ Ulnowo – GKS ISKRA Smykówko 2:0

KS ISKRA Narzym – MKS Działdowo 2:0

KS CONSTRACT Lubawa – KS ZAMEK Kurzętnik 9:1

KS Mroczno – LZS OSA Ząbrowo 0:2

LZS OHI Frednowy – LZS JORDAN Kazanice 1:2

Tabela rozgrywek

I KS ISKRA Narzym 22 50 pkt. bramki 57:22

II KS CONSTRACT Lubawa 22 49 pkt. bramki 79:19

III LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 22 49 pkt. bramki 77:26

IV LZS OSA Ząbrowo 22 44 pkt. bramki 33:32

V MKS Działdowo 22 43 pkt. bramki 46:19

VI LZS JORDAN Kazanice 22 40 pkt. bramki 50:38

VII LZS OHI Frednowy 22 30 pkt. bramki 43:45

VIII LKS WEL Lidzbark Welski 22 26 pkt. bramki 33:39

IX KS GMINA Kozłowo 22 24 pkt. bramki 39:49

X GKS ISKRA Smykówko 22 19 pkt. bramki 40:60

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 22 19 pkt. bramki 26:73

XII KS Mroczno 22 17 pkt. bramki 40:55

XIII KS ZAMEK Kurzętnik 22 17 pkt. bramki 21:53

XIV LZS AVISTA Łążyn 22 12 pkt. bramki 35:89

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube