UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż dnia 29 maja 2022 r. (niedziela) w Hali Sportowej w Rożentalu odbędą się eliminacje gminne 63 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn.

Celem zawodów będzie popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim, wprowadzenie masowej formy aktywności ruchowej, umozliwienie czynnego wypoczynku w czasie wolnym mieszkańcom oraz wyłonienie reprezentantów Gminy Lubawa na finał wojewódzki.

Zawody rozegrane zostaną w 6-ciu kategoriach wiekowych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn:
Grupa I - rocznik 2009 i mł.
Grupa II - rocznik 2008-2004
Grupa III - rocznik 2003-1987
Grupa IV - rocznik 1986-1972
Grupa V - rocznik 1971-1957
Grupa VI - rocznik 1956 i st.

Zgłoszenia do zawodów do dnia 25 maja 2022 r. (włącznie) w biurze GZ LZS w Lubawie (Fijewo 73, 14-260 Lubawa) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube