UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W przedostatniej serii gier w derbach Gminy Lubawa na poziomie klasy „A” LIDER wygrywa z JORDANEM, na poziomie klasy „B” Fijewo wygrywa z HURAGANEM. Kolejne trzy oczka do swojego dorobku punktówego dołożyli także gracze AVISTY Łążyn, TORPEDY Rożental oraz LZS Sampława (wygrana walkowerem). Poniżej szczegółowe informacje.

 


„A” KLASA

LZS LIDER Złotowo – LZS JORDAN Kazanice 4:2 (0:1)

Bramki: Dawid Dąbrowski (51’, 65’, 77’), Łukasz Mróz (54’) – Szymon Bogdański (10’, 90’+2)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Cezary Sadowski, Łukasz Licznerski, Dawid Dabrowski (78’ Mateusz Piotrowicz), Mateusz Żmijewski, Kamil Sass (74’ Dawid Mederski), Mateusz Erdman (85’ Adrian Jakubowski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (72’ Krystian Zdrojewski), Krystian Kozłowski (46’ Krzysztof Kozłowski), Jarosław Szulc (90’ Marek Nastachowski)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Dawid Gajewski (65' Marcin Szulc), Patryk Kempkowski (85' Mateusz Górski), Janusz Okuniewski, Filip Owczarek, Paweł Brzozowski (65' Kamil Okoniewicz), Piotr Rykaczewski (32' Damian Wyżlic), Karol Jakubowski, Szymon Bogdański

WYNIKI X KOLEJKI

UKS ORZEŁ Ulnowo – KS ZAMEK Kurzętnik 0:3

LZS OHI Frednowy – LZS CZARNI Rudzienice 0:2

MKS Działdowo – KS ISKRA Narzym 0:1

GKS OSSA Biskupiec – KS GMINA Kozłowo 4:2

KS RADOMNIKA Radomno – LKS WEL Lidzbark Welski 2:0

LZS LIDER Złotowo – LZS JORDAN Kazanice 4:2


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 26 pkt. bramki 24:7

II LZS CZARNI Rudzienice 22 pkt. bramki 27:5

III GKS OSSA Biskupiec 22 pkt. bramki 25:11

IV kS ZAMEK Kurzętnik 19 pkt. bramki 24:16

V MKS Działdowo 17 pkt. bramki 29:20

VI LZS JORDAN Kazanice 14 pkt. bramki 29:20

VII LZS LIDER Złotowo 13 pkt. bramki 21:23

VIII KS GMINA Kozłowo 11 pkt. bramki 20:30

IX LKS WEL Lidzbark Welski 10 pkt. bramki 18:25

X KS ISKRA Narzym 9 pkt. bramki 11:28

XI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 22:41

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 10:34

„B” KLASA

GKS MEWA Smykowo – LZS AVISTA Łążyn 0:1 (0:1)

Bramka: Szymon Wroński (34’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafał Dudek, Paweł Jaskulski, Bartosz Groszkowski (46’ Bartosz Bilicki), Łukasz Junkier, Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski (90’ Mateusz Wyżlic), Rafał Dembowski, Szymon Wroński (46’ Karol Kuczyński), Kacper Pomoryn, Mateusz Kowalski (40’ Krzysztof Marchelek)


LZS HURAGAN Byszwałd – LZS Fijewo 1:5 (0:1)

Bramki: Kacper Łukaszewski (70’) – Kacper Rykaczewski (1’, 88’), Maciej Rykaczewski (51’), Łukasz Mazurek (60’), Tymoteusz Rudszewski (83’)

Skład HURAGAN: Janusz Jaskulski – Mateusz Ewertowski (46’ Damian Jarzyna), Adam Węglewski, Damian Goliszewski, Andrzej Bukowski, Mariusz Liszewski (56’ Kacper Łukaszewski), Maciej Borkowski, Dominik Modrzewski (64’ Miłosz Rykaczewski), Daniel Karczewski, Daniel Osmański, Przemysław Mówiński (75’ Miłosz Modrzewski)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Maciej Rykaczewski, Szymon Jankowski (46’ Łukasz Mazurek), Sebastian Drzewiński, Sebastian Karczewski, Mariusz Szczepański, Tymoteusz Rudszewski, Sylwester Rynkowski, Paweł Gerka, Kacper Rykaczewski, Dawid Jańczyk (46’ Szymon Łożyński)

WYNIKI X KOLEJKI

UKS ŻAK Jamielnik – KS Mroczno 4:4

LZS OSA Ząbrowo – GKS VEL Dąbrówno 1:1

MLKS OLIMPIA Kisielice – KS WEL Bratian 5:1

GKS MEWA Smykowo – LZS AVISTA Łążyn 0:1

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS Fijewo 1:5

LZS ZAMEK Szymbark – KS WICHER Gwiździny 1:2


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 24 pkt. bramki 33:7

II LZS AVISTA Łążyn 24 pkt. bramki 28:11

III MLKS OLIMPIA Kisielice 22 pkt. bramki 32:14

IV KS Mroczno 19 pkt. bramki 37:24

V GKS MEWA Smykowo 18 pkt. bramki 17:9

VI UKS ŻAK Jamielnik 18 pkt. bramki 25:15

VII KS WEL Bratian 10 pkt. bramki 18:26

VIII LZS Fijewo 10 pkt. bramki 15:34

IX LZS ZAMEK Szymbark 8 pkt. bramki 14:24

X GKS VEL Dąbrówno 7 pkt. bramki 16:31

XI LZS OSA Ząbrowo 5 pkt. bramki 15:31

XII LZS HURAGAN Byszwałd 1 pkt. bramki 11:35

„C” KLASA

LZS TORPEDA Rożental – LZS OKS Omule 2:0

LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo – LZS Sampława 0:3 (walkower)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS Sampława 12 pkt. bramki 20:5

II LZS TORPEDA Rożental 9 pkt. bramki 14:10

III LZS OKS Omule 9 pkt. bramki 27:17

IV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 7:36

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol