Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, że w związku ze zbliżającą się rundą jesienną rozgrywek A, B- klasy oraz klasy okręgowej juniorów starszych (dotyczy LZS TESSA TUSZEWO) sezonu 2012/13 prosi o dostarczeni do biura GZ LZS w Lubawie, do dnia 10.08.2012 roku,  wykazu imiennego zawodników oraz wszystkich niezbędnych załączników do rejestracji (umowa, podanie o chęć gry w klubie, deklaracja - wolny zawodnik, pieniądze za transfer). W przypadku niedostarczenia dokumentów w wyżej wymienionym terminie przewodniczący koła zobowiązany będzie do samodzielnej rejestracji zawodników drużyny w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej.

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, że już po raz kolejny organizuje Gminną Ligę Piłki Nożnej C-klasy. W związku z powyższym prosimy zainteresowane drużyny o dostarczenie do biura GZ LZS w Lubawie deklaracji przystąpienia do rozgrywek do dnia 17.08.2012r.