KOMUNIKAT

Z przeprowadzonego Dnia Olimpijczyka połączonego z Turniejem Piłki Nożnej 5-cio osobowej im. Hieronima Rybickiego, który odbył się w dniu 03.05.2012 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Rumienicy. W zawodach uczestniczyło 14 drużyn, 110 zawodników i około 200 kibiców, ogółem w zawodach brało udział 310 uczestników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1-miejsce TESSA Tuszewo II

2-miejsce MAKRODACH Rumienica I

3-miejsce TESSA Tuszewo I

4-miejsce EVCOM TRADE Mortęgi

5-miejsce Sołectwo Czerlin

6-miejsce JORDAN Kazanice II

7-miejsce JORDAN Kazanice I

8-miejsce LIDER Złotowo

9-miejsce MAKRODACH Rumienica II

10-miejsce OKS Omule II

11-miejsce OKS Omule I

12-miejsce CONSTRACT Grabowo

13-miejsce AVISTA Łążyn

14-miejsce ISKRA Szczepankowo

Organizatorem imprezy było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorem LZS Rumienica. Drużyny które, zajęły miejsca od I do VI otrzymały puchary. Wręczenia pucharów dokonał Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki oraz Radny Gminy Lubawa Józef Senkowski. W trakcie trwania turnieju wydawany był posiłek dla wszystkich zawodników.

Organizatorzy turnieju dziękują Pani Justynie Kwiatkowskiej - Dyrektor SP w Rumienicy za udostępnienie pomieszczeń Szkoły Podstawowej, członkom koła LZS w Rumienicy oraz Sołtysowi Wsi Rumienica Mariuszowi Krajewskiemu za przygotowanie obiektów sportowych, jednostce OSP w Rumienicy za utrzymanie ładu i porządku podczas zawodów oraz Panu Mariuszowi Bukowskiemu za przygotowanie posiłków dla zawodników.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

Zdjęcia oraz filmik z turnieju dostępne są na stronie internerowej http://e-lubawa.pl/aktualnosci-ak_id-2910.html