UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W dniach 9-12 lipca 2019 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Finału Centralnego 8 Ogólnopolskiego Turnieju LZS Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” imienia Marka Procyszyna. Organizatorami zawodów byli: Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie oraz Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu. Partnerami i Sponsorami byli: Urząd Marszałkowski w Lublinie oraz Urząd Miasta Zamość.


Województwo Warmińsko-Mazurskie w Finale Centralnym reprezentował zespół LZS KS CONSTRACT (Gmina Lubawa), który ostatecznie uplasował się na IV miejscu. Indywidualnie najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Hubert Zadroga.

 

Wyniki zespołu LZS KS CONSTRACT

Faza Grupowa:

LZS KS CONSTRACT – MKS Kalwarianka 4:1 (bramki: Samuel Grubalski – 2, Kacper Kamiński, Piotr Krużewski)

LZS KS CONSTRACT – KKS Kalisz 1:5 (bramka: Piotr Krużewski)

LZS KS CONSTRACT – LKS CERAMIKA Opoczno 3:0 (bramki: Samuel Grubalski – 2, Kacper Kamiński)

LZS KS CONSTRACT – UKS SP Wierzbica 3:1 (bramki: Samuel Grubalski, Kacper Kamiński, Piotr Krużewski)


Tabela – Faza Grupowa

I KKS Kalisz 12 pkt. bramki 20:4

II LZS KS CONSTRACT 9 pkt. bramki 11:7

III UKS SP Wierzbica 6 pkt. bramki 14:17

IV MKS Kalwarianka 3 pkt. bramki 7:13

V LKS CERAMIKA Opoczno 0 pkt. bramki 3:14


Półfinały

ULKS 2 Bytów – LZS KS CONSTRACT 2:1 (bramka: Piotr Krużewski)

UKS Żuromin – KKS Kalisz 3:3 karne 6:5


Mecz o III miejsce

KKS Kalisz – LZS KS CONSTRACT 4:1 (bramka: Piotr Krużewski)


Finał

ULKS 2 Bytów – UKS Żuromin 2:2 karne 2:1


Skład LZS KS CONSTRACT (Gmina Lubawa) – Filip Garwacki, Samuel Grubalski, Mateusz Grubalski, Bartosz Jakubowski, Kacper Kamiński, Piotr Krużewski, Maciej Krużewski, Wojciech Kozłowski, Hubert Zadroga oraz Paweł Rafiński. Trener – Paweł Kaniewski. Opiekun – Beata Groszkowska.

 66343573 2529381367081683 2798605861214224384 o
Foto - WZ LZS Lublin

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol