W środę 05.06.2019 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy rozegrano półfinał wojewódzki  Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka 2019” Rocznik 2004 i młodsze. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 2 zespoły – SP Prątnica (Gmina Lubawa) oraz SP Burkat (Gmina Działdowo). Zespoły rozegrały ze sobą mecz 2x25 minut.

WYNIKI:

SP Prątnica – SP Burkat 3:6 (3:1)

Dziewczęta z SP Burkat awansowały do ścisłego finału wojewódzkiego.

Zawodniczki drużyn otrzymali pamiątkowe medale. Za klasyfikację drużynową przedstawiciele ekip puchary. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki –Przewodniczącego WMZ LZS w Olsztynie oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor SP Prątnica.

Organizator dziękuje Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy za udostępnienie i przygotowanie obiektu do zawodów.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.