UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Herb Gmina Lubawa          Logo GZ LZS

W środę 20.03.2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie rozegrano półfinał wojewódzki Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2019 rocznika 2003-2005. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 5 zespołów. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każda z każdą” 2x7 minut.

 

WYNIKI:
1. SP Lubawa – Iłowo-Osada 2:2 (0:1)
2. Górowo Iławeckie – Nidzica 2:4 (2:3)
3. SP Kazanice – SP Lubawa 2:1 (2:1)
4. Iłowo-Osada – Górowo Iławeckie 3:0 (2:0)
5. Nidzica – SP Kazanice 1:0 (1:0)
6. SP Lubawa – Górowo Iławeckie 1:0 (1:0)
7. Iłowo-Osada – Nidzica 0:4 (0:3)
8. SP Kazanice – Górowo Iławeckie 4:0 (2:0)
9. SP Lubawa – Nidzica 1:0 (0:0)
10. Iłowo-Osada – SP Kazanice 0:2 (0:0)


Końcowa tabela

I Nidzica 9 pkt. bramki 9:3

II SP Kazanice 9 pkt. bramki 8:2

III SP Lubawa 7 pkt. bramki 5:4

IV Iłowo-Osada 4 pkt. bramki 5:8

V Górowo Iławeckie 0 pkt. bramki 2:12


Nidzica, SP Kazanice (Gmina Lubawa) oraz SP Lubawa awansowały do ścisłego Finału Wojewódzkiego.


Po przeprowadzeniu wszystkich gier nastąpiło podsumowanie zawodów. Kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III dodatkowo medale. Dekoracji dokonali Violeta Sławińska – Z-ca Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie oraz Benedykt Czarnecki – Przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.


Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie za pomoc w organizacji i bezpłatne udostępnienie hali sportowej.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol