UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W środę 13 marca 2019 r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się I runda eliminacyjna Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych rocznika 2006 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów, które rywalizowały o dwa miejsca dające przepustkę do półfinału wojewódzkiego. Gminę Lubawa na tym szczeblu rozgrywkowym reprezentowali zwycięzcy eliminacji gminnych zawodnicy SP Prątnica.


Wyniki SP Prątnica
1. SP Prątnica - SP Rudzienice 1:1
2. SP Prątnica -  SP Lipowo 2:0
3.  SP Pratnica -  SP Susz 1:1
4.  SP Pratnica -  SP Lubawa 1:0

SP Prątnica ostatecznie z 8 punktami na koncie zajęła I miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego.

GRATULUJEMY !

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol