UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W środę 06 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbyła się I runda eliminacyjna Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018”. W turnieju udział wzięły dwie drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa) oraz GKS LZS Wikielec (Gmina Iława). Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie 2x30 minut.

Organizatorami zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.

WYNIK
SP Prątnica (Gmina Lubawa) – GKS LZS Wikielec (Gmina Iława) 4:0 (1:0)
Bramki:
Damian Wyżlic (11’), Paweł Rudnik (41’, 42’, 48’)

 


Szkoła Podstawowa w Prątnicy (Gmina Lubawa) wywalczyła awans do II rundy eliminacyjnej (półfinał wojewódzki). 

Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn medale. Podsumowania zawodów dokonali: Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach, Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy oraz Tomasz Demczak – opiekun zespołu GKS LZS Wikielec.

Skład Prątnicy (Gmina Lubawa) – Damian Wyżlic (SP Kazanice), Wiktor Kopistecki (SP Prątnica), Kamil Kościński (SP Kazanice), Maciej Górski (SP Kazanice), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Filip Dzięgielewski (SP Prątnica), Dominik Piekoszewski (SP Prątnica), Tomasz Kozicki (SP Prątnica), Sebastian Kowalkowski (SP Prątnica), Maciej Pietrzak (SP Kazanice), Paweł Fafiński (SP Złotowo), Olaf Krajewski (SP Prątnica), Igor Chyrzyński (SP Rumienica), Adam Januszewski (SP Grabowo-Wałdyki), Paweł Rudnik (Prątnica). Opiekun – Dariusz Liberacki.

           

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol