W niedzielę 25 marca 2018 r. w Hali Sportowej Szkoły Samorządowej w Wikielcu odbył się Finał Wojewódzki Mistrzostw Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej mężczyzn 2018. O końcowy triumf rywalizowało sześć zespołów: GKS LZS Rolimpex Wikielec (Gmina Iława), LZS LIDER Złotowo (Gmina Lubawa), LZS Rzeck (Gmina Biskupiec), LZS Regan Team (Lubomino), LZS Mojtyny (Biskupiec) oraz Gmina Dźwierzuty.

Ostatecznie LZS LIDER Złotowo wywalczył tytuł V-ce Mistrzów Województwa przegrywając decydujące spotkanie z LZS Regan Team (Lubomino) w rzutach karnych.

Wyniki spotkań LZS LIDER Złotowo:

Faza Grupowa

LZS LIDER Złotowo – LZS Rzeck 2:0 (Łukasz Mróz, Łukasz Licznerski)

LZS LIDER Złotowo – LZS Regan Team 1:0 (Adrian Mederski)

Półfinał

LZS LIDER Złotowo – GKS LZS Rolimpex Wikielec 3:1 (Łukasz Licznerski – 2, Radosław Szulc)

Finał

LZS LIDER Złotowo – LZS Regan Team 1:1 karne 0:2 (Adrian Mederski)

Klasyfikacja końcowa:

I LZS Regan Team (Lubomino)

II LZS LIDER Złotowo (Gmina Lubawa)

III GKS LZS Rolimpex Wikielec (Gmina Iława)

IV LZS Mojtyny (Biskupiec)

V Gmina Dźwierzuty

VI LZS Rzeck (Gmina Biskupiec)

Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został zawodnik LZS LIDER Złotowo Adrian Mederski.

Skład LZS LIDER Złotowo: Mateusz Lewalski, Łukasz Licznerski, Adrian Mederski, Dominik Kempkowski, Łukasz Mróz, Radosław Szulc, Ariel Zasuwa, Dawid Mederski, Marcin Licznerski.

GRATULUJEMY !!!