UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 13 sierpnia na boisku sportowym w Kisielicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej  o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. W zawodach udziały wzięły trzy drużyny – MLKS OLIMPIA Kisielice, LZS Fijewo oraz LZS HURAGAN Byszwałd. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym” 2x20 minut. Zawody wygrali przedstawiciele Gminy Lubawa - zespół LZS Fijewo. 

 

 Wyniki:

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS Fijewo 0:1

LZS HURAGAN Byszwałd – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:8

LZS Fijewo – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:1

Tabela:

I LZS Fijewo 6 pkt. bramki 3:1

II MLKS OLIMPIA Kisielice 3 pkt. bramki 9:2

III LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 0:9


Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn medale. Wręczenia nagród dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący PS LZS w Iławie oraz Mirosław Michalski – Prezes MLKS OLIMPIA Kisielice.


Głównym organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie, współorganizatorami Powiat Iławski oraz Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy OLIMPIA Kisielice.


Skład zwycięskiej drużyny LZS Fijewo: Raduszewski Rafał, Łożyński Szymon, Jańczyk Dawid, Jakubowski Karol, Jakubowski Paweł, Osmański Daniel, Karczewski Daniel, Rudnicki Karol, Kasprowicz Filip, Karczewski Sebastian, Zieliński Mateusz, Rudszewski Tymoteusz, Zabłotny Jakub, Bartkowski Marcin


Impreza została sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego


 

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol