UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

GMINA LUBAWA WYRÓŻNIONA PODCZAS OLSZTYŃSKIEJ GALI SPORTU

 DSCN1876

W czwartek (6 kwietnia) w olsztyńskiej filharmonii odbyła się Gala Sportu Warmii, Mazur i Powiśla 2017, podczas której podsumowano sportowe wydarzenia minionego roku w regionie.


Podczas uroczystości zostały wręczone wyróżnienia, nagrody i stypendia najlepszym sportowcom, trenerom oraz osobom działającym na rzecz sportu w naszym województwie.


Wśród nagrodzonych znalazły się również gminy, które doceniono za upowszechnianie i rozwój sportu oraz za wspieranie młodych, utalentowanych sportowców. Pamiątkowa statuetkę z rąk marszałka województwa odebrał wójt Tomasz Ewertowski. Gmina Lubawa uplasowała się na bardzo dobrym II miejscu.  Natomiast honorową odznaką „Zasłużony dla województwa warmińsko-mazurskiego" został wyróżniony przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie - Benedykt Czarnecki. Galę uświetniły występy artystyczno-sportowe: saksofonisty Tomasza Mieczykowskiego, Stashki i pokaz gimnastyczek SMS Olsztyn.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 12 33
2 Torpeda Rożental 12 30
3 KS CONSTRACT 12 28
4 OKS Omule 12 25
5 Fijewo I 12 22

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol