(na zdjęciu drużyna z ZS w Kazanicach - zwycięzcy eliminacji gminnych)

We wtorek (31 maja 2016) na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Kazanicach odbyły się eliminacje gminne 32 Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka” im. Stanisława Tymowicza.

W zawodach udział wzięły cztery drużyny – ZS Kazanice, ZS Prątnica, ZS Grabowo-Wałdyki oraz ZS Sampława.

Głównym organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorem Zespół Szkół w Kazanicach.

Wyniki zawodów:

Prątnica – Kazanice 1:1 (1:0)

Sampława – Grabowo-Wałdyki 0:2 (0:2)

Prątnica – Sampława 0:0 (0:0)

Kazanice – Grabowo-Wałdyki 0:0 (0:0)

Prątnica – Grabowo-Wałdyki 0:0 (0:0)

Kazanice – Sampława 3:0 (1:0)

Końcowa tabela:

I miejsce – ZS Kazanice – 5 pkt. bramki 4:1

II miejsce – ZS Grabowo-Wałdyki – 5 pkt. bramki 2:0

III miejsce – ZS Prątnica – 3 pkt. bramki 1:1

IV miejsce – ZS Sampława – 1 pkt. bramki 0:5

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Wręczenia dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Andrzej Chołaszczyński - Dyrektora Zespołu Szkół w Kazanicach.

Drużyna z Zespołu Szkół w Kazanicach reprezentować będzie Gminę Lubawa w rozgrywkach rejonowych. Turniej odbędzie się 08 czerwca 2016 w Kazanicach.

Skład zwycięskiej drużyny ZS Kazanice: Marcin Frankiewicz, Jakub Borkowski, Wojciech Wyżlic, Szymon Nojman, Grzegorz Okuniewski, Jakub Stawiarski, Przemysław Brzozowski, Mateusz Łukomski, Piotr Łążyński, Maciej Borkowski, Kamil Kościński, Jakub Rykaczewski, Wojciech Karczewski, Miłosz Modrzewski, Tomasz Guzowski. Opiekun grupy: Grzegorz Pułka.

IMPREZA ZOSTAŁA SFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW GMINY LUBAWA