LIDER Zlotowo

(na zdjęciu LZS LIDER Złotowo, foto e-lubawa)

Za nami kolejna seria gier w rozgrywkach A-klasy. Zmagania rozpoczęli również zawodnicy B-klasy. Poniżej wyniki wszystkich spotkań.

A-klasa

Zwycięską passę kontynuują zawodnicy LIDERA Złotowo. Po pokonaniu na wyjeździe ISKRY Narzym, tym razem okazali się lepsi od GMINY Kozłowo 2:1. Obydwie bramki dla LIDERA strzelił Robert Kaczyński (12’, 52’). Goście odpowiedzieli jednym trafieniem Kamila Kowalika (67’).

W tabeli na prowadzeniu GKS LZS II Wikielec (27 pkt.). LIDER Złotowo z 11 punktami plasuje się na XII pozycji.

Skład LIDERA Złotowo
: Łukasz Szechlicki, Adrian Andrzejczak, Michał Andrzejczak (70’ Szymon Licznerski), Dawid Dąbrowski, Radosław Grubalski (70’ Dariusz Kasprowicz), Robert Kaczyński (84’ Ariel Zasuwa), Łukasz Licznerski (50’ Mateusz Erdman), Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Radosław Szulc, Mateusz Żmijewski

Pozostałe wyniki XIII serii gier:

PŁOMIEŃ Turznica – KS Mroczno 1:2

LZS OSA Ząbrowo – UKS ORZEŁ Ulnowo 0:2

LZS NOVOPLAST Mszanowo – GKS OSSA Biskupiec 3:1

KS ZAMEK Kurzętnik – GKS LZS II Wikielec 4:2

LKS Tyrowo – KS ISKRA Narzym 3:1

B-klasa

Bardzo okazałe zwycięstwo zanotowali na starcie rundy wiosennej zawodnicy JORDANU Kazanice. Rywalem „biało-niebieskich” był zespół MEWY Smykowo. Podopieczni trenera Mirosława Tomaszewskiego zaaplikowali miejscowym 7 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Pierwszą bramkę strzelił Bartosz Modrzewski (5’), kolejne dołożyli Jakub Zakreta (10’, 22’), Krystian Opałka (60’, 64’, 87’) oraz Marek Kamiński (90’)

W tabeli na prowadzeniu ITR JEZIORAK Iława (25 pkt.), drugi jest WICHER Gwiździny (17 pkt.), trzeci JORDAN Kazanice (16 pkt.), czwarta AVISTA Łążyn (13 pkt.), która w niedzielę pauzowała.

Skład JORDANU Kazanice
: Dawid Goliszewski, Łukasz Graduszewski, Przemysław Gerka (60’ Patryk Żurański), Dawid Gajewski, Mateusz Górski (70’ Piotr Mroczkowski), Tomasz Grzybowski, Maciej Jurkiewicz, Marek Kamiński, Artur Modrzewski (72’ Kamil Okoniewicz), Bartosz Modrzewski (55’ Krystian Opałka), Jakub Zakreta

Pozostałe wyniki X serii gier:

GKS LZS Szymbark – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:6

ITR JEZIORAK Iława – KS WICHER Gwiździny 2:0