W piątek 02 czerwca 2017 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. W obradach wzięło 35 delegatów oraz zaproszeni goście m.in. Waldemar Buszan – Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS, Marek Łukiewski – Prezes WMZPN, Zdzisław Patoła – LZS Iława, Waldemar Cieśluk – LZS Ostróda, Dariusz Liberacki – Prezes Gminnego Szkolnego Związku Sportowego, Kamil Gorczyca – Prezes KS CONSTRACT Lubawa, Błażej Urbański – Prezes Lubawskiej Akademii Piłkarskiej, Radni, Sołtysi, Dyrektorzy szkół oraz lokalne media.
Otwarcia obrad dokonał Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki, który podziękował za współpracę oraz zaproponował na Przewodniczącego Zebrania Jana Laskowskiego, protokolanta Zebrania Waldemara Górskiego (kandydatury zaakceptowane przez wszystkich delegatów).
Następnie przystąpiono do wyboru składów Komisji oraz wręczono odznaczenia dla działaczy, sportowców i trenerów.
Komisja Mandatowa:
- Zieliński Piotr – Przewodniczący
- Golder Tomasz – Z-ca Przewodniczącego
- Jurkiewicz Wojciech – Sekretarz
Komisja Uchwał i Wniosków:
- Deka Marian – Przewodniczący
- Bielicki Marcin – Z-ca Przewodniczącego
- Zieliński Łukasz – Sekretarz
Komisja Wyborczo-Skrutacyjna:
- Berent Łukasz – Przewodniczący
- Kaczyński Robert – Z-ca Przewodniczącego
- Ruczyński Mariusz – Sekretarz
Odznaczeni działacze, sportowcy, trenerzy
Podziękowania za współpracę
Brzezin Gustaw Marek – UM w Olsztynie
Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS
Patoła Zdzisław – LZS Iława
Cieśluk Waldemar – LZS Ostróda
Ewertowski Tomasz – UG w Lubawie
Kwiatkowska Justyna – SP Złotowo
Szczawiński Sławomir – ZS Grabowo-Wałdyki
Liberacki Dariusz – Gminny Szkolny Związek Sportowy
MLKS MOTOR Lubawa
KS CONSTRACT
Lubawska Akademia Piłkarska
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
Podziękowanie za działalność
Licznerski Jan – LZS LIDER Złotowo
Bilicki Sebastian – LZS AVISTA Łążyn
Laskowski Rafał – LZS JORDAN Kazanice
Pruchniewski Rafał – LZS TORPEDA Rożental
Grosanc Andrzej – LZS ORZEŁ Mortęgi
Jurkiewicz Wojciech – LZS Sampława
Szymański Roman – LZS Fijewo
Treder Elżbieta – LZS HURAGAN Byszwałd
Kowalkowski Jan – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica
Brązowa Odznaka LZS
Lewalski Jakub – LZS AVISTA Łążyn
Jakubowski Karol – LZS Fijewo
Liszewski Mariusz – LZS HURAGAN Byszwałd
Rafiński Mateusz – LZS HURAGAN Byszwałd
Gebauer Krzysztof – LZS ORZEŁ Grabowo
Cyrankowski Dawid – LZS ORZEŁ Mortęgi
Zabłotny Łukasz – LZS ORZEŁ Mortęgi
Jurkiewicz Wojciech – LZS Sampława
Lasikowski Szymon – LZS Sampława
Srebrna Odznaka LZS
Kryżba Paweł – LZS AVISTA Łążyn
Mężydło Wojciech – LZS HURAGAN Byszwałd
Górski Bartłomiej – LZS JORDAN Kazanice
Jankowski Adrian – LZS JORDAN Kazanice
Gajewski Dawid – LZS JORDAN Kazanice
Kaczyński Robert – LZS LIDER Złotowo
Surzyn Łukasz – LZS ORZEŁ Grabowo
Baczewski Jakub – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica
Golder Mateusz – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica
Wiśniewski Wojciech – LZS TORPEDA Rożental
Złota Odznaka LZS
Rubalewski Łukasz – LZS AVISTA Łążyn
Senkowski Mateusz – LZS AVISTA Łążyn
Grzybowski Tomasz – LZS JORDAN Kazanice
Modrzewski Bartosz – LZS JORDAN Kazanice
Okoniewicz Kamil – LZS JORDAN Kazanice
Śliwiński Szymon – LZS JORDAN Kazanice
Licznerski Jacek – LZS LIDER Złotowo
Podliński Sebastian – LZS LIDER Złotowo
Zasuwa Ariel – LZS LIDER Złotowo
Siemiński Dawid – LZS ORZEŁ Mortęgi
Ruczyński Mariusz – LZS Sampława
Dziąba Patryk – LZS TORPEDA Rożental
Graman Jakub – LZS TORPEDA Rożental
Józefowicz Krzysztof – LZS Lubawa
Zasłużony Działacz LZS
Kuczyński Paweł – LZS AVISTA Łążyn
Mergalski Wiesław – LZS AVISTA Łążyn
Szymański Roman – LZS Fijewo
Guzowski Andrzej – LZS Lubawa
Łukaszewicz Jerzy – LZS Lubawa
Malinowski Krzysztof – LZS Lubawa
Kwiatkowski Marek – LZS Omule
Jaskulski Janusz – LZS ORZEŁ Mortęgi
Berent Łukasz – LZS TORPEDA Rożental
Laskowski Rafał – LZS JORDAN Kazanice
Olszewski Andrzej – LZS JORDAN Kazanice
Puwalski Franciszek – LZS Lubawa
Sportowcy Roku 2016
Krajewski Miłosz – LZS AVISTA Łążyn – piłka nożna
Jakubowski Karol – LZS Fijewo – piłka nożna
Liszewski Mariusz – LZS HURAGAN Byszwałd – piłka nożna
Gajewski Dawid – LZS JORDAN Kazanice – piłka nożna
Kaczyński Robert – LZS LIDER Złotowo – piłka nożna
Żuralski Szymon – LZS Lubawa – tenis stołowy
Gebauer Krzysztof – LZS ORZEŁ Grabowo – piłka nożna
Zabłotny Łukasz – LZS ORZEŁ Mortęgi – piłka nożna
Golder Mateusz – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – piłka nożna
Wietecha Łukasz – LZS Sampława – piłka nożna
Marciniak Robert – LZS TORPEDA Rożental – piłka nożna
Trenerzy Roku 2016
Kuczyński Karol – LZS AVISTA Łążyn – piłka nożna
Liszewski Jarosław – LZS HURAGAN Byszwałd – piłka nożna
Tomaszewski Mirosław – LZS JORDAN Kazanice – piłka nożna
Licznerski Marcin – LZS LIDER Złotowo – piłka nożna
Golder Tomasz – LZS Lubawa
W kolejnych punktach Łukasz Berent przedstawił sprawozdanie z działalności GZ LZS w Lubawie, Piotr Zieliński sprawozdanie Komisji Mandatowej stwierdzające prawomocność obrad, Mirosław Tomaszewski sprawozdanie Komisji Rewizyjnej po czym złożył wniosek o udzielenie absolutorium Radzie Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie (wniosek zaakceptowany jednogłośnie przez przybyłych delegatów). Następnie otworzono dyskusję, w której głos zabrali zaproszeni goście.
Przewodniczący Komisji Wyborczo-Skrutacyjnej Łukasz Berent zgłosił kandydatów do Rady i Komisji Rewizyjnej. Zgłoszeni kandydaci wyrazili zgodę na kandydowanie. Skład Rady i Komisji Rewizyjnej po ukonstytuowaniu.
Skład Rady GZ LZS w Lubawie (kadencja 2017-2021)
- Czarnecki Benedykt – Przewodniczący
- Bielicki Marcin – Z-ca Przewodniczącego
- Zieliński Piotr – Skarbnik
- Deka Teresa – Sekretarz
- Deka Marian – Członek Zarządu
- Golder Tomasz – Członek Zarządu
- Kuczyński Karol – Członek Zarządu
- Licznerski Marcin
- Zelma Artur
- Zieliński Łukasz
- Górski Waldemar
- Rudnicki Karol
- Liszewski Mariusz
- Jurkiewicz Wojciech
- Śliwiński Szymon
- Graman Jakub
- Golder Mateusz
Skład Komisji Rewizyjnej GZ LZS w Lubawie (kadencja 2017-2021)
- Laskowski Jan – Przewodniczący
- Balewski Edward – Sekretarz
- Tomaszewski Mirosław – Członek
- Krajewski Mariusz – Członek
- Grosanc Andrzej – Członek
W ostatnich punktach Benedykt Czarnecki podziękował za zaufanie i wybór na kolejne 4 lata, Łukasz Zieliński przedstawił protokół Komisji Uchwał i Wniosków po czym Jan Laskowski Przewodniczący Zebrania zakończył obrady.