UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W poniedziałek 17 czerwca 2019 r. na stadionie miejskim w Reszlu rozegrano Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2019” Rocznik 2004 i młodsi. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – Gmina Reszel, MLKS CZARNI Olecko oraz SP Prątnica (Gmina Lubawa).

 


Wyniki:

MLKS CZARNI Olecko – Gmina Reszel 5:0

MLKS CZARNI Olecko – SP Prątnica (Gmina Lubawa) 3:0

SP Prątnica (Gmina Lubawa) – Gmina Reszel 2:2 (bramki SP Prątnica – Maciej Górski, Robert Kowalkowski).

 

Klasyfikacja końcowa:

I MLKS CZARNI Olecko 6 pkt. bramki 8:0

II SP Prątnica (Gmina Lubawa) 1 pkt. bramki 2:5

III Gmina Reszel 1 pkt. bramki 2:7


Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa)
- Kozicki Tomasz, Kowalkowski Sebastian, Pruchniewski Kamil, Jakubowski Bartosz, Marszelewski Rafał, Zakrzewski Antoni, Kuczyński Dawid (wszyscy SP Prątnica), Górski Maciej, Frankiewicz Łukasz, Maliszewski Marcel (SP Kazanice), Chyrzyński Igor (SP Rumienica), Kowalkowski Robert, Maj Kamil (SP Tuszewo), Fafiński Paweł (SP Złotowo). Opiekunowie – Dariusz Liberacki oraz Karol Malinowski.


Fotki: SP Prątnica

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol