Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego na Półfinał Mistrzostw Województwa LZS Szkół Gminnych w Tenisie Stołowym 2012, który odbędzie się w Hali Sportowej w Rożentalu w dniu 16.11.2012 r. godzina 10:00. W turnieju wezmą udział przedstawiciele 13 gmin z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.  Będą to reprezentanci gmin: Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Orneta, Dobre Miasto, Ostróda, Janowiec Kościelny, Stawiguda, Kozłowo, Lubawa, Rybno, Susz, Działdowo oraz Nidzica.

W półfinale turnieju zagrają po dwie najlepsze osoby wytypowane przez gminy w kategoriach dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Gminę Lubawa reprezentować będą:

Szkoły Podstawowe:

• 1. Wiśniewska Natalia - Zespół Szkół w Prątnicy
  • 2. Żuralska Mariana - Zespół Szkół w Prątnicy

• 1. Czyżak Wojciech - Zespół Szkół w Prątnicy
  • 2. Szmudanowski Jakub - Zespół Szkół w Prątnicy

Gimnazjum:

• 1. Iwanowska Kamila - Zespół Szkół w Sampławie
  • 2. Dembkowska Joanna - Zespół Szkół w Grabowie-Wałdykach

• 1. Penkala Kornel - Zespół Szkół w Prątnicy
  • 2. Jędraszek Piotr - Zespół Szkół w Sampławie

Z turnieju półfinałowego do finału awansują zawodnicy, którzy zajmą miejsca 1-6 w swojej grupie wiekowej. Finał rozegrany zostanie w dniu 27.11.2012 r. w Lidzbarku Warmińskim.