Terminarz spotkań VIII Edycji Mistrzostw Gminy
w halowej piłce nożnej 2011/2012
Data i godzina spotkania |
Gospodarze |
Goście |
Wynik |
1. Kolejka |
|||
2011-11-20 13:00 |
LIDER ZŁOTOWO |
TORPEDA ROŻENTAL |
: |
2011-11-20 13:40 |
MAKRODACH RUMIENICA |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
: |
2011-11-20 14:20 |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
DRWĘCA ZIELKOWO |
: |
2011-11-20 15:00 |
LSPT LUB - TUCZ |
ORZEŁ GRABOWO |
: |
2011-11-20 15:40 |
OKS OMULE - junior |
OKS OMULE |
: |
2011-11-20 16:20 |
LZS ŁĄŻEK |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
: |
2. Kolejka |
|||
2011-11-27 13:00 |
OKS OMULE |
LZS ŁĄŻEK |
: |
2011-11-27 13:40 |
TORPEDA ROŻENTAL |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
: |
2011-11-27 14:20 |
ORZEŁ GRABOWO |
OKS OMULE - junior |
: |
2011-11-27 15:00 |
DRWĘCA ZIELKOWO |
LSPT LUB - TUCZ |
: |
2011-11-27 15:40 |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
: |
2011-11-27 16:20 |
LIDER ZŁOTOWO |
MAKRODACH RUMIENICA |
: |
3. Kolejka |
|||
2011-12-04 13:00 |
OKS OMULE - junior |
DRWĘCA ZIELKOWO |
: |
2011-12-04 13:40 |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
LIDER ZŁOTOWO |
: |
2011-12-04 14:20 |
LSPT LUB - TUCZ |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
: |
2011-12-04 15:00 |
MAKRODACH RUMIENICA |
TORPEDA ROŻENTAL |
: |
2011-12-04 15:40 |
LZS ŁĄŻEK |
ORZEŁ GRABOWO |
: |
2011-12-04 16:20 |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
OKS OMULE |
: |
4. Kolejka |
|||
2011-12-11 13:00 |
MAKRODACH RUMIENICA |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
: |
2011-12-11 13:40 |
ORZEŁ GRABOWO |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
: |
2011-12-11 14:20 |
DRWĘCA ZIELKOWO |
LZS ŁĄŻEK |
: |
2011-12-11 15:00 |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
OKS OMULE - junior |
: |
2011-12-11 15:40 |
LIDER ZŁOTOWO |
LSPT LUB - TUCZ |
: |
2011-12-11 16:20 |
TORPEDA ROŻENTAL |
OKS OMULE |
: |
5. Kolejka |
|||
2011-12-18 13:00 |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
TORPEDA ROŻENTAL |
: |
2011-12-18 13:40 |
LSPT LUB - TUCZ |
MAKRODACH RUMIENICA |
: |
2011-12-18 14:20 |
OKS OMULE - junior |
LIDER ZŁOTOWO |
: |
2011-12-18 15:00 |
LZS ŁĄŻEK |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
: |
2011-12-18 15:40 |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
DRWĘCA ZIELKOWO |
: |
2011-12-18 16:20 |
OKS OMULE |
ORZEŁ GRABOWO |
: |
6. Kolejka |
|||
2012-01-08 13:00 |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
: |
2012-01-08 13:40 |
DRWĘCA ZIELKOWO |
OKS OMULE |
: |
2012-01-08 14:20 |
TORPEDA ROŻENTAL |
ORZEŁ GRABOWO |
: |
2012-01-08 15:00 |
LIDER ZŁOTOWO |
LZS ŁĄŻEK |
: |
2012-01-08 15:40 |
MAKRODACH RUMIENICA |
OKS OMULE - junior |
: |
2012-01-08 16:20 |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
LSPT LUB - TUCZ |
: |
7. Kolejka |
|||
2012-01-15 13:00 |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
LIDER ZŁOTOWO |
: |
2012-01-15 13:40 |
OKS OMULE - junior |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
: |
2012-01-15 14:20 |
LZS ŁĄŻEK |
MAKRODACH RUMIENICA |
: |
2012-01-15 15:00 |
LSPT LUB - TUCZ |
TORPEDA ROŻENTAL |
: |
2012-01-15 15:40 |
OKS OMULE |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
: |
2012-01-15 16:20 |
ORZEŁ GRABOWO |
DRWĘCA ZIELKOWO |
: |
8. Kolejka |
|||
2012-01-22 13:00 |
TORPEDA ROŻENTAL |
DRWĘCA ZIELKOWO |
: |
2012-01-22 13:40 |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
ORZEŁ GRABOWO |
: |
2012-01-22 14:20 |
LIDER ZŁOTOWO |
OKS OMULE |
: |
2012-01-22 15:00 |
MAKRODACH RUMIENICA |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
: |
2012-01-22 15:40 |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
LZS ŁĄŻEK |
: |
2012-01-22 16:20 |
LSPT LUB - TUCZ |
OKS OMULE - junior |
: |
9. Kolejka |
|||
2012-01-29 13:00 |
ORZEŁ GRABOWO |
LIDER ZŁOTOWO |
: |
2012-01-29 13:40 |
LZS ŁĄŻEK |
LSPT LUB - TUCZ |
: |
2012-01-29 14:20 |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
: |
2012-01-29 15:00 |
OKS OMULE |
MAKRODACH RUMIENICA |
: |
2012-01-29 15:40 |
OKS OMULE - junior |
TORPEDA ROŻENTAL |
: |
2012-01-29 16:20 |
DRWĘCA ZIELKOWO |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
: |
10. Kolejka |
|||
2012-02-05 13:00 |
LSPT LUB - TUCZ |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
: |
2012-02-05 13:40 |
LIDER ZŁOTOWO |
DRWĘCA ZIELKOWO |
: |
2012-02-05 14:20 |
MAKRODACH RUMIENICA |
ORZEŁ GRABOWO |
: |
2012-02-05 15:00 |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
OKS OMULE |
: |
2012-02-05 15:40 |
TORPEDA ROŻENTAL |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
: |
2012-02-05 16:20 |
OKS OMULE - junior |
LZS ŁĄŻEK |
: |
11. Kolejka |
|||
2012-02-12 13:00 |
LZS ŁĄŻEK |
TORPEDA ROŻENTAL |
: |
2012-02-12 13:40 |
EVCOM TRADE MORTĘGI |
OKS OMULE - junior |
: |
2012-02-12 14:20 |
OKS OMULE |
LSPT LUB - TUCZ |
: |
2012-02-12 15:00 |
ORZEŁ GRABOWO |
ZUH ANDRZEJ ZADROGA |
: |
2012-02-12 15:40 |
DRWĘCA ZIELKOWO |
MAKRODACH RUMIENICA |
: |
2012-02-12 16:20 |
PRĄTNICZANKA PRĄTNICA |
LIDER ZŁOTOWO |
: |
- Na spotkaniu organizacyjnym z kapitanami drużyn biorących udział w rozgrywkach ustalono, że wszystkie spotkania rozgrywane będą na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rożentalu.
Przewodniczący
Gminnego Zrzeszenia LZS
Benedykt Czarnecki