UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.Głównym punktem zebrania było omówienie zasad gry i rozlosowanie terminarzu spotkań (terminarz w załączniku).

W XVI Edycji rywalizować będzie 15 zespołów, które rozegrają ze sobą spotkania w systemie "każdy z każdym". Czas gry poszczególnych spotkań 2x10 minut. Kolejki rozgrywane będą na halach sportowych w Rożentalu (kolejki nieparzyste) i Złotowie (kolejki parzyste).

Załączniki:
Pobierz plik (TERMINARZ_ROZGRYWEK.pdf)TERMINARZ_ROZGRYWEK.pdf[ ]292 kB

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol