UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W VII serii gier klasy „A” i „B” pewne zwycięstwo JORDANAN Kazanice, remis AVISTY Łążyn oraz porażki LIDERA Złotowo, LZS Fijewo oraz HURAGANU Byszwałd. W Gminnej klasie „C” zwycięstwa LZS Sampława oraz LZS OKS Omule.  Szczegółowe wyniki poniżej.

 

 

„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – UKS ORZEŁ Ulnowo 6:0 (2:0)

Bramki: Mateusz Sadowski (5’), Piotr Rykaczewski (13’), Damian Wyżlic (53’, 87’), Tomasz Grzybowski (55’), Artur Modrzewski (59’)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz – Patryk Kempkowski, Dawid Gajewski (80’ Mateusz Górski), Tomasz Grzybowski (82’ Marcin Szulc), Janusz Okuniewski (70’ Przemysław Gerka), Piotr Rykaczewski, Szymon Bogdański, Artur Modrzewski, Filip Owczarek, Mateusz Sadowski, Damian Wyżlic


LZS LIDER Złotowo – KS RADOMNIAK Radomno 0:1 (0:1)

Bramka: Dawid Górzyński (40’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Krzysztof Kozłowski (46’ Kamil Sass), Krystian Zdrojewski, Łukasz Licznerski, Mateusz Żmijewski, Krystian Kozłowski (55’ Dawid Dąbrowski), Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Mateusz Piotrowicz (80’ Artur Zelma), Jarosław Szulc

 

WYNIKI VII KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – UKS ORZEŁ Ulnowo 6:0

LZS CZARNI Rudzienice – MKS Działdowo 4:1

LKS WEL Lidzbark Welski – KS GMINA Kozłowo 1:0

LZS LIDER Złotowo – KS RADOMNIAK Radomno 0:1

LZS OHI Frednowy – GKS OSSA Biskupiec 1:7

KS ZAMEK Kurzętnik – KS ISKRA Narzym 6:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 19 pkt. bramki 20:7

II LZS CZARNI Rudzienice 15 pkt. bramki 20:3

III KS ZAMEK Kurzętnik 15 pkt. bramki 18:10

IV GKS OSSA Biskupiec 13 pkt. bramki 14:6

V MKS Działdowo 13 pkt. bramki 22:13

VI LZS JORDAN Kazanice 11 pkt. bramki 24:13

VII KS GMINA Kozłowo 7 pkt. bramki 13:24

VIII LZS LIDER Złotowo 7 pkt. bramki 11:15

IX LKS WEL Lidzbark Welski 7 pkt. bramki 8:16

X KS ISKRA Narzym 5 pkt. bramki 7:22

XI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 17:31

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 6:20


„B” KLASA

LZS Fijewo – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:3 (0:2)

Bramki: Dawid Jańczyk (75') - Kamil Łukaszewski (11', 18', 90'+3)

Skład Fijewo:


KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 0:0

Skład AVISTA: Jakub Lewalski - Rafał Dudek, Bartosz Groszkowski, Łukasz Junkier, Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski, Paweł Senkowski, Rafał Dembowski (46' Krzysztof Marchelek), Szymon Wroński, Matuesz Kowalski (59' Miłosz Krajewski), Daniel Malinowski


LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ZAMEK Szymbark 2:3 (0:0)

Bramki: Filip Januszewski (77’), Grzegorz Okuniewski (85’) – Wojciech Grzegrzółka (50’, 90’+3), Tomasz Kamiński (52’)

Skład HURAGAN: Janusz Jaskulski – Andrzej Bukowski, Adam Węglewski (70’ Miłosz Modrzewski), Damian Goliszewski (75’ Miłosz Rykaczewski), Mariusz Liszewski (65’ Daniel Osmański), Filip Januszewski, Kacper Łukaszewski, Maciej Borkowski, Dominik Modrzewski (60’ Grzegorz Okuniewski), Mateusz Zalewski, Dawid Maciołek

 

WYNIKI VII KOLEJKI

LZS Fijewo – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:3

LZS OSA Ząbrowo – GKS MEWA Smykowo 0:1

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ZAMEK Szymbark 2:3

KS WEL Bratian – KS Mroczno 2:3

KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 0:0

GKS VEL Dąbrówno – UKS ŻAK Jamielnik 0:3


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 17 pkt. bramki 28:5

II LZS AVISTA Łążyn 17 pkt. bramki 20:7

III KS Mroczno 16 pkt. bramki 28:15

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 16 pkt. bramki 22:10

V UKS ŻAK Jamielnik 15 pkt. bramki 20:10

VI GKS MEWA Smykowo 14 pkt. bramki 12:7

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 17:18

VIII LZS ZAMEK Szymbark 6 pkt. bramki 11:20

IX GKS VEL Dąbrówno 5 pkt. bramki 13:24

X LZS OSA Ząbrówno 3 pkt. bramki 12:26

XI LZS Fijewo 3 pkt. bramki 6:31

XII LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 9:25

 

„C” KLASA

LZS Sampława – LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 10:1 (3:0)

Bramki: Wojciech Jurkiewicz (4), Patryk Zdrojewski (2), Marcin Laskowski (1), Robert Tęgowski (1), Sebastian Gołaszewski (1), bramka samobójcza (1) – Marek Kamiński (1)

 

LZS OKS Omule – LZS TORPEDA Rożental 7:5 (3:5)

Bramki: Adrian Linkner (2’, 80’), Adrian Jabłoński (17’), Kamil Kamiński (25’), Sylwester Dzik (60’, 85’), Mateusz Zelmański (48’) – Robert Marciniak (6’, 9’, 12’), Jakub Borkowski (11’), Grzegorz Guzowski (30’)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS Sampława 6 pkt. bramki 11:1

II LZS OKS Omule 6 pkt. bramki 16:7

III LZS TOREPDA Rożental 0 pkt. bramki 5:8

IV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 3:19

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol