UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W środę 11 września 2019 r. na boisku sportowym w Kazanicach rozegrane zostanie spotkanie 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy miejscowym JORDANEM Kazanice a aktualnym liderem III ligi Grupa I SOKOŁEM Ostróda.


Na tym etapie rozgrywek pozostało 16 zespołów – czterech przedstawicieli III ligi, osiem zespołów IV ligi, trzy ekipy z klasy okręgowej oraz jeden przedstawiciel 7 poziomu rozgrywkowego w Polsce – LZS JORDAN Kazanice (klasa „A”).0001


„Biało-niebiescy” rywalizację w WPP rozpoczęli od rundy wstępnej gdzie wyeliminowali reprezentantów klasy okręgowej GKS Stawigudę (wygrana 6:0 – bramki Szymon Bogdański 26’, Paweł Brzozowski 36’, Janusz Okuniewski 52’, Piotr Rykaczewski 61’, 88’, Krystian Opałka 77’), następnie pokonali KS FORTUNĘ Gągławki (wygrana 5:1 – bramki Piotr Rykaczewski 14’, 82’, Artur Modrzewski 27’, Janusz Okuniewski 57’, Kamil Okoniewicz 90’) oraz KS UNIĘ Susz (wygrana 2:1 – bramki Marcin Frankiewicz 65’, Piotr Rykaczewski 78’).


W II rundzie na drodze JORDANA staną faworyci rozgrywek III ligi i aktualny lider tych rozgrywek OKS SOKÓŁ Ostróda.


LZS Jordan Kazanice – OKS Sokół Ostróda
, g. 16:00 - boisko Kazanice
Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Mróz K, Wiśniewski S, Artemniak Ł


Pozostałe pary 1/8 finału prezentują się następująco:
MLKS Motor Lubawa – ITS Jeziorak Iława, g. 16:00

GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – MKS Kaczkan Huragan Morąg, g. 16:00

GKS Mamry Giżycko – MLKS Znicz Biała Piska, g. 16:00

KS Barkas Tolkmicko – Stomil II Olsztyn SA, g. 16:00

GKS Pisa Primavera Barczewo – MMKS Concordia Elbląg, g. 16:00

BKS Tęcza Biskupiec – MKS Polonia Lidzbark Warmiński, g. 16:30

KS Śniardwy Orzysz – MKS Korsze, 24.09.2019 g. 16:00

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol