UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Czwarte z rzędu zwycięstwo AVISTY Łążyn, która tym razem w derbach gminy Lubawa lepsza od HURAGANU Byszwałd. Porażki LIDERA Złotowo, JORDANA Kazanice oraz LZS Fijewo. Szczegółowe wyniki poniżej.

 

 

„A” KLASA

KS Gmina Kozłowo – LZS LIDER Złotowo 4:2 (2:2)

Bramki: Robert Sobotka (3’), Szymon Kuczyński (13’, 53’), Kacper Bruzda (89’) – Dawid Dąbrowski (1’, 7’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski (82’ Łukasz Szechlicki) – Dawid Mederski, Krystian Zdrojewski (68’ Krzysztof Kozłowski), Dawid Dąbrowski, Marek Nastachowski (55’ Yurii Petriv), Łukasz Licznerski, Mateusz Żmijewski, Mateusz Piotrowicz (87’ Adrian Jakubowski), Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski

KS ISKRA Narzym – LZS JORDAN Kazanice 3:2 (0:0)

Bramki: Sylwester Pieckowski (74’, 89’), Adrian Cieszkowski (85’) – Piotr Rykaczewski (56’), Janusz Okuniewski (63’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Patryk Kempkowski, Dawid Gajewski (55’ Radosław Szulc), Tomasz Grzybowski, Janusz Okuniewski, Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski (62’ Karol Jakubowski), Szymon Bogdański (65’ Marcin Frankiewicz), Paweł Brzozowski, Filip Owczarek (82’ Damian Wyżlic), Przemysław Gerka

 

WYNIKI IV KOLEJKI

UKS ORZEŁ  Ulnowo – KS RADOMNIAK Radomno 1:4

KS GMINA Kozłowo – LZS LIDER Złotowo 4:2

MKS Działdowo – LZS OHI Frednowy 7:1

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS CZARNI Rudzienice 0:2

GKS OSSA Biskupiec – LKS WEL Lidzbark Welski 1:0

KS ISKRA Narzym – LZS JORDAN Kazanice 3:2


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 10 pkt. bramki 12:4

II GKS OSSA Biskupiec 10 pkt. bramki 5:1

III LZS CZARNI Rudzienice 8 pkt. bramki 9:2

IV MKS Działdowo 7 pkt. bramki 14:6

V KS ZAMEK Kurzętnik 6 pkt. bramki 7:7

VI KS GMINA Kozłowo 6 pkt. bramki 11:15

VII KS ISKRA Narzym 5 pkt. bramki 6:8

VIII LZS JORDAN Kazanice 5 pkt. bramki 8:8

IX LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 14:16

X LZS LIDER Złotowo 4 pkt. bramki 8:10

XI LKS WEL Lidzbark Welski 1 pkt. bramki 5:13

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 0 pkt. bramki 3:12


„B” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – LZS HURAGAN Byszwałd 2:1 (2:1)

Bramki: Daniel Malinowski (2’), Miłosz Krajewski (15’) – Przemysław Mówiński (40’)

Skład AVISTA:

Skład HURAGAN:

KS Mroczno – LZS Fijewo 8:0 (3:0)

Bramki: Jacek Elgert (14’, 24’, 63’), Maciej Kamiński (21’, 54’), Mateusz Osicki (69’), Rafał Jaroszewski (80’), Paweł Filip (90’+2)

Skład Fijewo: Karol Karkut – Sebastian Drzewiński (60’ Daniel Turulski), Artur Chałła, Mateusz Wantowski (50’ Filip Kasprowicz), Szymon Jankowski (38’ Filip Jadanowski), Mariusz Szczepański (73’ Paweł Sadowski), Dawid Jańczyk, Szymon Łożyński, Sylwester Rynkowski, Kacper Rykaczewski, Michał Szczepański (50’ Damian Komorowski)

 

WYNIKI IV KOLEJKI

KS WEL Bratian – GKS VEL Dąbrówno 4:3

KS Mroczno – LZS Fijewo 8:0

LZS AVISTA Łążyn – LZS HURAGAN Byszwałd 2:1

GKS MEWA Smykowo – KS WICHER Gwiździny 1:2

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS ZAMEK Szymbark 3:0

UKS ŻAK Jamielnik – LZS OSA Ząbrowo 6:2


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 12 pkt. bramki 21:2

II KS Mroczno 12 pkt. bramki 21:8

III LZS AVISTA Łążyn 12 pkt. bramki 13:3

IV KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 14:7

V MLKS OLIMPIA Kisielice 7 pkt. bramki 12:7

VI UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 11:9

VII GKS MEWA Smykowo 5 pkt. bramki 6:6

VIII LZS OSA Ząbrowo 3 pkt. bramki 9:14

IX LZS Fijewo 3 pkt. bramki 4:23

X GKS VEL Dąbrówno 1 pkt. bramki 7:16

XI LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 6:15

XII LZS ZAMEK Szymbark 0 pkt. bramki 1:15

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol