UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 03 lutego 2019 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano XII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Na czele tabeli AVISTA Łążyn I, która pewnie pokonała HURAGAN Byszwałd II. Za jej plecami obrońca tytułu LIDER Złotowo. Stawkę medalistów na ten moment uzupełnia AROnet Kazanice.

 

Wyniki XII kolejki

AVISTA Łążyn I - HURAGAN Byszwałd II 6:1 (4:1)
Bramki: Patryk Kempkowski (1'), Jakub Baczewski (8', 9'), Łukasz Junkier (10'), Mateusz Golder (16'), bramka samobójcza (21') - Damian Goliszewski (2')

LIDER Złotowo - AVISTA Łążyn II 7:4 (4:1)
Bramki: Łukasz Licznerski (2', 22'), Cezary Sadowski (3', 4'), Artur Zelma (7', 19'), Łukasz Mróz (16') - Szymon Zelmański (8', 15'), Kacper Pomoryn (13'), Karol Kuczyński (17')

HURAGAN Byszwałd I - LZS Sampława 6:5 (3:2)
Bramki: Damian Wyżlic (5'), Jakub Sadowski (10'), Grzegorz Okuniewski (11'), Janusz Okuniewski (16'), Szymon Bogdański (17'), Damian Jarzyna (21') - Szymon Lasikowski (3'), Marek Nastachowski (12'), Wojciech Jurkiewicz (14', 15'), Krzysztof Kozłowski (20')

MAKRODACH Rumienica I - OKS Omule 6:4 (2:1)
Bramki: Szymon Wroński (2', 10', 17', 23'), Paweł Senkowski (14', 19') - Sylwester Dzik (1'), Przemysław Ewertowski (13', 15'), Mateusz Zelmański (20')

Fijewo I - MAKRODACH Rumienica II 14:3 (5:1)
Bramki: Karol Jakubowski (5', 15', 16', 17', 22', 23'), Paweł Gerka (6'), Daniel Karczewski (6', 17'), Paweł Jakubowski (8'), Tymoteusz Rudszewski (9'), Daniel Osmański (13', 20'), Radosław Gajewski (21') - Sylwester Kasprowicz (11', 16', 24')

Fijewo II - WIKTORIA Dylewo 3:8 (0:3)
Bramki: Dawid Jańczyk (14'), Martyn Michalak (18'), Mariusz Szczepański (23') - Marcin Ławnicki (2', 6', 15', 15'), Zbigniew Kosek (4', 22'), Adam Sieński (13'), Sebastian Skolimowski (17')

LIDER Wigwałd - ZUH ANDRZEJ Zadroga 2:14 (2:4)
Bramki: Marcin Suszyński (1'), Tomasz Obremski (8') - Marcin Januszewski (2', 6', 18', 20', 21', 23', 23', 24'), Rafał Borkowski (5', 13', 22', 24'), Jakub Borkowski (9', 14')

AROnet Kazanice - DRWĘCA Zielkowo 5:4 (3:2)
Bramki: Dawid Goliszewski (5’), Krystian Opałka (6’), Przemysław Gerka (9’), Dawid Gajewski (16’), Piotr Rykaczewski (21’) – Adrian Dymkowski (7’, 7’), Błażej Pietrzak (13’), Marcin Szulc (19’)


Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn I 34 pkt. bramki 77:31

II LIDER Złotowo 31 pkt. bramki 104:37

III AROnet Kazanice 27 pkt. bramki 88:47

IV Fijewo I 26 pkt. bramki 74:41

V MAKRODACH Rumienica I 23 pkt. bramki 84:48

VI WIKTORIA Dylewo 23 pkt. bramki 71:36

VII HURAGAN Byszwałd I 20 pkt. bramki 74:58

VIII AVISTA Łążyn II 19 pkt. bramki 69:47

IX OKS Omule 18 pkt. bramki 60:54

X LZS Sampława 14 pkt. bramki 42:60

XI DRWĘCA Zielkowo 13 pkt. bramki 50:67

XII ZUH ANDRZEJ Zadroga 9 pkt. bramki 59:80

XIII Fijewo II 8 pkt. bramki 47:78

XIV HURAGAN Byszwałd II 7 pkt. bramki 34:71

XV MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 36:97

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 30:147


Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 42 bramek

II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 26 bramek

III Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 23 bramki

III Cezary Sadowski – LIDER Złotowo – 23 bramki

III Marcin Januszewski – ZUH ANDRZEJ Zadroga – 23 bramki  

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol