UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 20 stycznia 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano X kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

W najciekawszych spotkaniach kolejki HURAGAN Byszwałd I pokonał MAKRODACH Rumienicę I oraz obrońca tytułu LIDER Złotowo wygrał z ARONET Kazanice. Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom gracze AVISTY Łążyn II, który pokonali faworyzowane Fijewo I.

 

Wyniki X kolejki

HURAGAN Byszwałd II - DRWĘCA Zielkowo 1:5 (0:1)

Bramki: Damian Goliszewski (19') - Marcin Szulc (4'), Maciej Pietrzak (13', 23', 24'), Wojciech Wyżlic (14')

MAKRODACH Rumienica II - WIKTORIA Dylewo 0:5 (w)

MAKRODACH Rumienica I - HURAGAN Byszwałd I 7:9 (4:5)

Bramki: Szymon Wroński (6', 18'), Cezary Chorzelewski (7', 8', 15'), Paweł Senkowski (10'), Paweł Kryżba (20') - Janusz Okuniewski (1', 5', 10'), Damian Wyżlic (6'), Damian Jarzyna (9'), Jakub Sadowski (14', 19', 22'), Szymon Bogdański (16')

Fijewo II - OKS Omule 3:8 (1:4)

Bramki: Dawid Jańczyk (5'), Karol Rudnicki (15'), Martyn Michalak (18') - Przemysław Ewertowski (2'), Sylwester Dzik (3', 19', 20'), Adrian Linkner (4'), Patryk Ewertowski (7'), Adrian Jabłoński (13'), Kamil Kamiński (14')

Fijewo I - AVISTA Łążyn II 3:5 (2:1)

Bramki: Radosław Gajewski (2'), Daniel Osmański (7'), Tymoteusz Rudszewski (22') - Szymon Zelmański (3', 13'), Kacper Pomoryn (16', 16'), Paweł Jagielski (22')

AVISTA Łążyn I - ZUH ANDRZEJ Zadroga 7:4 (2:2)

Bramki: Damian Golder (1', 21'), Maksymilian Zakrzewski (8'), Łukasz Junkier (14', 23'), Mateusz Golder (14'), Karol Józefowicz (19') - Robert Marciniak (7', 16'), Marcin Januszewski (8'), Bartłomiej Ostrowski (20')

LZS Sampława - LIDER Wigwałd 7:4 (3:3)

Bramki: Marek Nastachowski (5'), Wojciech Jurkiewicz (6', 7'), Patryk Zdrojewski (13', 15', 15'), Sebastian Gołaszewski (19') - Sebastian Rudowski (1'), Marcin Suszyński (8', 9', 18')

LIDER Złotowo - AROnet Kazanice 5:2 (3:1)

Bramki: Cezary Sadowski (6'), Łukasz Mróz (8'), Dominik Kempkowski (11', 22'), Łukasz Licznerski (17') - Dawid Goliszewski (3'), Dawid Gajewski (19')
Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn I 28 pkt. bramki 65:26

II LIDER Złotowo 25 pkt. bramki 90:30

III AROnet Kazanice 21 pkt. bramki 70:37

IV Fijewo I 20 pkt. bramki 50:33

V WIKTORIA Dylewo 20 pkt. bramki 60:26

VI HURAGAN Byszwałd I 17 pkt. bramki 64:47

VII OKS Omule 17 pkt. bramki 51:43

VIII MAKRODACH Rumienica I 17 pkt. bramki 72:41

IX AVISTA Łążyn II 16 pkt. bramki 60:40

X DRWĘCA Zielkowo 12 pkt. bramki 41:57

XI LZS Sampława 11 pkt. bramki 32:50

XII Fijewo II 8 pkt. bramki 38:57

XIII HURAGAN Byszwałd II 7 pkt. bramki 30:59

XIV ZUH ANDRZEJ Zadroga 6 pkt. bramki 41:73

XV MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 33:78

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 23:123

Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 35 bramki

II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 25 bramek

II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 21 bramek

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol