UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Już w najbliższą niedzielę 20 sierpnia po raz pierwszy o ligowe punkty powalczą zespoły reprezentujące Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN.

Po raz pierwszy w historii w rozgrywkach „A” klasy swoje spotkanie rozegra LZS AVISTA Łążyn. Rywalem podopiecznych Karola Kuczyńskiego będzie LZS Mszanowo. Po raz ostatni obydwie ekipy rywalizowały ze sobą o punkty w sezonie 2013/2014 (w Mszanowie wygrał reprezentant Gminy NML 3:0, w Łążynie górą była AVISTA 2:0).


Bardzo ciężki wyjazd czeka zawodników drużyny LZS LIDER Złotowo. Podopieczni trenera Marcina Licznerskiego udają się do Brzozia Lubawskiego na mecz ze spadkowiczem klasy okręgowej KS Mroczno. Spotkanie LZS LIDER ZłotowoKS Mroczno kończyło sezon „A” klasy w sezonie 2015/2016 kiedy to reprezentanci Gminy Grodziczno wywalczyli awans na 5 poziom rozgrywkowy (3 punkty pozostały wtedy w Złotowie – LIDER wygrał 2:1).

Nietypowo na boisku sportowym w Złotowie swój pierwszy mecz w roli gospodarza rozegra beniaminek „B” klasy LZS Fijewo. Podopieczni trenera Krzysztofa Modrzewskiego w pierwszym meczu na tym szczeblu rozgrywkowym podejmą drugiego reprezentanta Gminy Lubawa LZS JORDAN Kazanice. W „biało-niebieskich” na ławce trenerskiej w oficjalnym meczu zadebiutuje Bartłomiej Górski.


Niedziela, 20 sierpnia 2017

14:00 „A” klasa LZS AVISTA Łążyn – LZS Mszanowo 0:5

14:00 „B” klasa LZS Fijewo – LZS JORDAN Kazanice 2:3

14:00 „A” klasa KS Mroczno – LZS LIDER Złotowo 1:2


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol