UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MW WMZ LZS w lekkiej atletyce (Olecko, 16.05.2018 r.)

    MW WMZ LZS w lekkiej atletyce (Olecko, 16.05.2018 r.)

    W środę 16 maja 2018 r. w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Read More
  • HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH W KOŁACH LZS (MAJ 2018)

    HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH W KOŁACH LZS (MAJ 2018)

                             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż na posiedzeniu Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS Kadencja 2017-2021 w dniu 11.04.2018 r. ustalono harmonogram zebrań sprawozdawczo-wyborczych w kołach LZS z terenu Gminy Lubawa (harmonogram zebrań w załączniku). Read More
  • WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

    WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

      Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Karkonosze. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

W niedzielę 12 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu przeprowadzone zostały eliminacje gminne 58 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn.  W zawodach rywalizowało ponad 150 miłośników tenisa stołowego w sześciu kategoriach wiekowych – oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Poszczególne grupy rozegrane zostały „systemem ruskim”. Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.



Wyniki

Grupa I dziewczęta

I GOLDER Patrycja – Złotowo

II KOPISTECKA Lena – Prątnica

III WODZYŃSKA Matylda – Sampława

IV GRZYWACZ Agata – Sampława

Grupa I chłopcy

I BIELICKI Michał – Prątnica

II KAMIŃSKI Eryk – Grabowo

III MAJEWSKI Jakub – Sampława

IV ZABŁOTNY Paweł – Grabowo

Grupa II dziewczęta

I BABSKA Aleksandra – Prątnica

II NEUMANN Milena – Sampława

III SOSNOWSKA Zuzanna – Grabowo

IV NIEDZIELA Zuzanna – Sampława

Grupa II chłopcy

I ZELMAŃSKI Szymon – Prątnica

II SENDLEWSKI Kacper – Lubawa

III SENKOWSKI Łukasz – Lubawa

IV DZIĘGIELEWSKI Filip – Rumienica

Grupa III dziewczęta

I WIŚNIEWSKA Natalia – Prątnica

II ŻURALSKA Marianna – Prątnica

III ŻURALSKA Sylwia – Prątnica

IV LEDUCHOWSKA Aleksandra – Grabowo

Grupa III chłopcy

I JANKOWSKI Patryk – Lubawa

II JANKOWSKI Kacper – Lubawa

III PROJS Kacper – Lubawa

IV KOZŁOWSKI Krzysztof – Sampława

Grupa IV kobiet

I SURDYKOWSKA Ewa – Prątnica

II ZELMA Martyna – Prątnica

III ŻURALSKA Agnieszka – Prątnica

IV MEDERSKA Elżbieta – Sampława

GRUPA IV mężczyzn

I SURDYKOWSKI Michał – Prątnica

II ŻURALSKI Szymon – Rożental

III PENKALA Kornel – Prątnica

IV GUZOWSKI Andrzej – Kazanice

GRUPA V kobiet

I EWERTOWSKA Hanna – Sampława

II SENDOBRA Alina – Sampława

III DEJNA Barbara – Sampława

GRUPA V mężczyzn

I GOLDER Tomasz – Prątnica

II JAROSZEWSKI Marian – Sampława

III KOPISTECKI Zbigniew – Prątnica

IV ZELMA Jan – Prątnica

GRUPA VI kobiet

I RAFIŃSKA Bernadeta – Rożental

II RUCZYŃSKA Bogumiła – Sampława

III ZIELIŃSKA Irena – Sampława

GRUPA VI mężczyzn

I DRESZLER Henryk – Lubawa

II ROLKA Henryk – Sampława

III RASZKOWSKI Tadeusz – Sampława

IV BUCZKOWSKI Adam – Sampława

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

I Sampława – 130 pkt.

II Prątnica – 129 pkt.

III Lubawa – 51 pkt.

IV Grabowo – 48 pkt.

V Rożental – 16 pkt.

VI Rumienica – 13 pkt.

VII Złotowo – 9 pkt.

VIII Kazanice – 5 pkt.

Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale oraz wywalczyli awans do I rundy eliminacyjnej która odbędzie się w niedzielę 19 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu.

W klasyfikacji zespołowej przedstawiciele drużyn z miejsc I – VI otrzymali puchary. Wręczenia nagród dokonał Benedykt CZARNECKI – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Zawody sfinansowane zostały ze środków GMINY LUBAWA.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol