UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Statystyki strony

02010415
Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
5899
21810
81180
361920

Twoje IP: 54.162.4.139
  • MISTRZOSTWA POWIATOWE W WARCABACH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 14.05.2017)

    MISTRZOSTWA POWIATOWE W WARCABACH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 14.05.2017)

  • WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN (DZIAŁDOWO, 08.04.2017)

    WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN (DZIAŁDOWO, 08.04.2017)

    W sobotę 08 kwietnia 2017 w Hali Gimnazjum Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Działdowie odbył się FINAŁ Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar TVP3 Olsztyn.  Czytaj więcej...
  • GMINA LUBAWA II W WOJEWÓDZKIEJ KLASYFIKACJI LZS NAJLEPSZYCH GMIN (OLSZTYN, 17.03.2017)

    GMINA LUBAWA II W WOJEWÓDZKIEJ KLASYFIKACJI LZS NAJLEPSZYCH GMIN (OLSZTYN, 17.03.2017)

      W piątek 17 marca 2017 w sali sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyło się Statutowe Plenarne Posiedzenie Rady Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS, którego głównym punktem było podsumowanie działalności Zrzeszenia za miniony rok oraz wyróżnienie najlepszych gmin we współzawodnictwie sportowym oraz Klubów LZS województwa Warmińsko-Mazurskiego. Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

ELIMINACJE GMINNE TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP OLSZTYN (12 MARCA 2017, ROŻENTAL) - WYNIKI

 

W niedzielę 12 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu przeprowadzone zostały eliminacje gminne 58 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn.  W zawodach rywalizowało ponad 150 miłośników tenisa stołowego w sześciu kategoriach wiekowych – oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Poszczególne grupy rozegrane zostały „systemem ruskim”. Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.



Wyniki

Grupa I dziewczęta

I GOLDER Patrycja – Złotowo

II KOPISTECKA Lena – Prątnica

III WODZYŃSKA Matylda – Sampława

IV GRZYWACZ Agata – Sampława

Grupa I chłopcy

I BIELICKI Michał – Prątnica

II KAMIŃSKI Eryk – Grabowo

III MAJEWSKI Jakub – Sampława

IV ZABŁOTNY Paweł – Grabowo

Grupa II dziewczęta

I BABSKA Aleksandra – Prątnica

II NEUMANN Milena – Sampława

III SOSNOWSKA Zuzanna – Grabowo

IV NIEDZIELA Zuzanna – Sampława

Grupa II chłopcy

I ZELMAŃSKI Szymon – Prątnica

II SENDLEWSKI Kacper – Lubawa

III SENKOWSKI Łukasz – Lubawa

IV DZIĘGIELEWSKI Filip – Rumienica

Grupa III dziewczęta

I WIŚNIEWSKA Natalia – Prątnica

II ŻURALSKA Marianna – Prątnica

III ŻURALSKA Sylwia – Prątnica

IV LEDUCHOWSKA Aleksandra – Grabowo

Grupa III chłopcy

I JANKOWSKI Patryk – Lubawa

II JANKOWSKI Kacper – Lubawa

III PROJS Kacper – Lubawa

IV KOZŁOWSKI Krzysztof – Sampława

Grupa IV kobiet

I SURDYKOWSKA Ewa – Prątnica

II ZELMA Martyna – Prątnica

III ŻURALSKA Agnieszka – Prątnica

IV MEDERSKA Elżbieta – Sampława

GRUPA IV mężczyzn

I SURDYKOWSKI Michał – Prątnica

II ŻURALSKI Szymon – Rożental

III PENKALA Kornel – Prątnica

IV GUZOWSKI Andrzej – Kazanice

GRUPA V kobiet

I EWERTOWSKA Hanna – Sampława

II SENDOBRA Alina – Sampława

III DEJNA Barbara – Sampława

GRUPA V mężczyzn

I GOLDER Tomasz – Prątnica

II JAROSZEWSKI Marian – Sampława

III KOPISTECKI Zbigniew – Prątnica

IV ZELMA Jan – Prątnica

GRUPA VI kobiet

I RAFIŃSKA Bernadeta – Rożental

II RUCZYŃSKA Bogumiła – Sampława

III ZIELIŃSKA Irena – Sampława

GRUPA VI mężczyzn

I DRESZLER Henryk – Lubawa

II ROLKA Henryk – Sampława

III RASZKOWSKI Tadeusz – Sampława

IV BUCZKOWSKI Adam – Sampława

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

I Sampława – 130 pkt.

II Prątnica – 129 pkt.

III Lubawa – 51 pkt.

IV Grabowo – 48 pkt.

V Rożental – 16 pkt.

VI Rumienica – 13 pkt.

VII Złotowo – 9 pkt.

VIII Kazanice – 5 pkt.

Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale oraz wywalczyli awans do I rundy eliminacyjnej która odbędzie się w niedzielę 19 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu.

W klasyfikacji zespołowej przedstawiciele drużyn z miejsc I – VI otrzymali puchary. Wręczenia nagród dokonał Benedykt CZARNECKI – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Zawody sfinansowane zostały ze środków GMINY LUBAWA.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan