Wyniki - piłka nożna - weekend 11-12.05.2024 r.

W weekend 11-12 maja 2024 r. rozegrano spotkania XXV kolejki Forbet IV ligi, XXI kolejki klasy „A” i XVII kolejki klasy „B” Wyniki poniżej. Wygrana Jordana Kazanice oraz Drewneksu Sampława, porażki Constractu Lubawa i Torpedy Rożental.  Read More

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w jubileuszowej XX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Start ligi zaplanowano na koniec listopada/ początek grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Zapisy do dnia 12 listopada 2023 r. telefonicznie (89 645 54 27) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ilość miejsc ograniczona.

Liga finansowana będzie ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28