Wyniki - piłka nożna - weekend 11-12.05.2024 r.

W weekend 11-12 maja 2024 r. rozegrano spotkania XXV kolejki Forbet IV ligi, XXI kolejki klasy „A” i XVII kolejki klasy „B” Wyniki poniżej. Wygrana Jordana Kazanice oraz Drewneksu Sampława, porażki Constractu Lubawa i Torpedy Rożental.  Read More
Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Gminnym Festynie Sportowym z udziałem Rad Sołeckich im. Benedykta Czarneckiego. Impreza odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia 2023 r. na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie.

Współorganizatorami imprezy są: Rada Sołecka w Złotowie, Szkoła Podstawowa w Złotowie oraz Jednostka OSP w Złotowie.

Celem ogólnym jest integracja i aktywizacja społeczności poszczególnych sołectw, zwiększenie aktywności mieszkańców gminy Lubawa oraz podniesienie sprawności fizycznej.

Mieszkańcy poszczególnych sołectw rywalizować będą w ośmiu konkurencjach rekreacyjno-sportowych: rzut lotką do tarczy, rzut gumofilcem, konkurencja rodzinna, podnoszenie odważnika, bieg na nartach, picie mleka przez słomkę oraz skoki przez skakankę.

Serdecznie zapraszamy.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.