UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki klasa okręgowa + klasa

    Wyniki klasa okręgowa + klasa "A" + klasa "B" (03-04.06.2023 r.)

    W weekend 03-04 czerwca 2023 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Kolejne cenne zwycięstwo odniósł KS CONSTRACT Lubawa, który pokonał na wyjeździe UNIĘ Susz 4:1. W klasie "A" remis AVISTY i JORDANA, z kolei w klasie "B" porażki DREWNEKSU i TORPEDY.  Zespół PFT DREWNEKS Sampława na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie AWANS do klasy "A". Gratulujemy !!! Wyniki poniżej. Read More
  • 1
Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do kibicowania w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w najbliższy weekend 25-26 luty 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie.
 
Do sobotniej rywalizacji grupowej przystąpi sześć ekip.

W niedzielnej fazie finałowej zagrają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.
 
Grupa A
A1 - Przebij Tuszewo
A2 - Drewhit
A3 - Tajgery z Kanzas
 
Grupa B
B1 - KS Constract
B2 - For Fun
B3 - Klik Lubawa
 
Sobota, 25.02.2023 r.
Grupa A
10:00 Przebij Tuszewo - Drewhit
11:00 Przebij Tuszewo - Tajgery z Kanzas
12:00 Drewhit - Tajgery z Kanzas
Grupa B
13:00 KS Constract - For Fun
14:00 KS Constract - Klik Lubawa
15:00 For Fun - Klik Lubawa
 
Faza Finałowa, niedziela, 26.02.2023 r.
Półfinały
10:00 I miejsce grupa A - II miejsce Grupa B
11:00 II miejsce grupa A - I miejsce grupa B
Mecz o III miejsce
12:00 przegrani z półfinałów
FINAŁ
13:00 wygrani z półfinałów
 
Turniej sfinansowany zostanie ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube