UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

XIX Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie

KOLEJKA I i II

Niedziela, 04.12.2022 r.
10:00 Ciche Bagna Rożental – Dżordan Kazanice 2:3 (0:1)
Bramki: Dawid Dąbrowski (15'), Kacper Kamiński (24') - Marek Wierzbowski (2'), Marcin Frankiewicz (19'), Dawid Gajewski (22')

11:00 For Fun Byszwałd – Dżordan Kazanice 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Szałkowski (2'), Kamil Kościński (19')

11:30 Na Cito – Ciche Bagna Rożental 4:2 (2:1)
Bramki: Grzegorz Ewertowski (5', 14', 18'), Marek Nastachowski (11') - Dawid Dąbrowski (7', 19')

12:00 For Fun Byszwałd – Klik Lubawa 13:0 (5:0)
Bramki: Szymon Bogdański (1', 16'), Piotr Rykaczewski (3', 19'), Kamil Kościński (4'), Janusz Okuniewski (6', 15'), Szymon Szałkowski (11', 17', 17'), Paweł Ewertowski (13'), Paweł Bielecki (21'), Patryk Dereszewski (22')

12:30 PFT Domki – Auto Części Daniel 2:3 (1:1)
Bramki: Błażej Turowski (6'), Hubert Szramka (17') - Paweł Ossowski (9', 15', 16')

13:00 Drwęca Zielkowo – Klik Lubawa 14:2 (6:0)
Bramki: Bartosz Kuczyński (2', 8', 24'), Radosław Gajewski (3', 15', 20', 23'), Filip Owczarek (6', 10', 18'), Karol Jakubowski (7', 14'), Adam Januszewski (17'), Damian Gerka (19') - Dawid Babalski (18'), Wiktor Zasuwa (24')

13:30 Szkłomal – Auto Części Daniel 3:4 (1:3)
Bramki: Krystian Zdrojewski (5', 15'), Mariusz Markuszewski (20') - Filip Czerwonka (3', 8'), Piotr Karbowski (13', 20')

14:00 PFT Domki – Drwęca Zielkowo 6:6 (2:3)
Bramki: Szymon Jajkowski (2'), Łukasz Wietecha (4'), Hubert Szramka (13'), Jakub Słomski (15', 24', 24') - Adam Januszewski (6'), Radosław Gajewski (9'), Bartosz Kuczyński (12'), Szymon Zelmański (14'), Filip Owczarek (18'), Karol Jakubowski (19')

14:30 Szkłomal - Joga Bonito 3:1 (0:0)
Bramki: Miłosz Drzewiński (15'), Krystian Zdrojewski (16'), Martyn Michalak (18') - Daniel Osmański (22')

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube