UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W weekend 10-11 września 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”. Wyniki poniżej.

Klasa okręgowa


MKS START Nidzica – KS CONSTRACT Lubawa 0:2 (0:0)
Bramki: bramka samobójcza (48’), Piotr Rykaczewski (86’)
Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Jakub Banach (84’ Patryk Dereszewski), Paweł Fafiński, Łukasz Frankiewicz, Maciej Górski (68’ Szymon Bogdański), Wiktor Kamiński (78’ Igor Szczepański), Łukasz Licznerski, Kamil Maj, Łukasz Mróz, Janusz Okuniewski (75’ Nikodem Sobolewski), Piotr Rykaczewski


Wyniki VI kolejki

GSZS DELFIN Rybno – GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo 2:4

KS DRWĘCA NML – MKS ZATOKA Braniewo 1:4

MKS START Nidzica – KS CONSTRACT Lubawa 0:2

UKS NAKI Olsztyn – LZS CZARNI Rudzienice 9:2

MKS BŁĘKITNI Orneta – KS RADOMNIAK Radomno 1:2

KS BARKAS Tolkmicko – KS POLONIA Pasłęk 1:0

LKS PŁOMIEŃ Turznica – KS UNIA Susz 1:3

GKS OSSA Biskupiec – KS ISKRA Narzym 2:1


Tabela po VI kolejkach

I KS CONSTRACT Lubawa 18 pkt. bramki 23:7

II GKS OSSA Biskupiec 13 pkt. bramki 15:4

III KS ISKRA Narzym 13 pkt. bramki 12:6

IV UKS NAKI Olsztyn 12 pkt. bramki 28:14

V MKS ZATOKA Braniewo 10 pkt. bramki 17:10

VI KS UNIA Susz 10 pkt. bramki 11:15

VII LKS PŁOMIEŃ Turznica 9 pkt. bramki 19:16

VIII GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo 9 pkt. bramki 16:20

IX MKS START Nidzica 8 pkt. bramki 18:13

X KS BARKAS Tolkmicko 7 pkt. bramki 12:8

XI KS POLONIA Pasłęk* 7 pkt. bramki 12:12

XII KS RADOMNIAK Radomno 6 pkt. bramki 15:29

XIII LZS CZARNI Rudzienice 5 pkt. bramki 15:24

XIV KS DRWĘCA NML 4 pkt. bramki 10:26

XV GSZS DELFIN Rybno* 3 pkt. bramki 10:16

XVI MKS BŁĘKITNI Orneta 1 pkt. bramki 9:22

* mecz mniej


Klasa “A” 

GKS VEL Dąbrówno – LZS AVISTA Łążyn 1:3 (0:2)
Bramki: Dominik Ampulski (74’) – Marek Wierzbowski (34’), Adam Januszewski (42’), Jakub Zelmański (73’)
Skład AVISTA: Marek Chodakowski – Rafał Dudek (58’ Damian Cieszyński), Tomasz Krezymon, Marek Wierzbowski (63’ Jakub Zelmański), Paweł Pałkowski, Mateusz Żmijewski, Adrian Mederski (90’ Bartosz Szczepański), Szymon Wroński (82’ Bartosz Bilicki), Bartosz Korpalski, Adam Januszewski (78’ Łukasz Junkier), Miłosz Krajewski


KS Mroczno – LZS JORDAN Kazanice 0:2 (0:0)

Bramki: Łukasz Graduszewski (50'), Łukasz Lewalski (62')
Skład JORDAN: Bartłomiej Górski - Cezary Sadowski, Łukasz Graduszewski, Adam Pietrulewicz, Maciej Borkowski, Marcin Frankiewicz, Maciej Jurkiewicz, Robert Kaczyński, Dominik Kempkowski, Adrian Jakubowski (46' Łukasz Lewalski (75' Dawid Kłosowski), Przemysław Gerka (85' Tomasz Grzybowski)


Wyniki V kolejka

GKS VEL Dąbrówno – LZS AVISTA Łążyn 1:3

KS GMINA Kozłowo – UKS ORZEŁ Ulnowo 4:3

KS Mroczno – LZS JORDAN Kazanice 0:2

UKS ŻAK Jamielnik – MKS Działdowo 1:3

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS OSA Ząbrowo 4:0

LZS OHI Frednowy – LKS WEL Lidzbark Welski 4:3

UKS MAŁY Jeziorak Iława – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:4


Tabela po V kolejkach

I MKS Działdowo 15 pkt. bramki 29:6

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 15 pkt. bramki 21:2

III LZS AVISTA Łążyn 10 pkt. bramki 12:18

IV LZS OSA Ząbrowo 9 pkt. bramki 8:9

V KS GMINA Kozłowo 9 pkt. bramki 16:10

VI LKS WEL Lidzbark Welski 9 pkt. bramki 11:7

VII LZS OHI Frednowy 9 pkt. bramki 13:16

VIII LZS JORDAN Kazanice 6 pkt. bramki 9:15

IX UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 9:11

X KS Mroczno 6 pkt. bramki 10:12

XI GKS GRUNWALD Gierzwałd 4 pkt. bramki 7:10

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 11:15

XIII GKS VEL Dąbrówno 3 pkt. bramki 8:20

XIV UKS MAŁY JEZIORAK Iława 0 pkt. bramki 2:15


Klasa “B”
LZS TORPEDA Rożental – PFT DREWNEKS Sampława 2:2 (1:1)

Bramki: Filip Januszewski (2’), Jakub Chełkowski (90’) – Jakub Lendzionowski (31’), Andrzej Podlaszewski (81’)
Skład TORPEDA: Karol Karkut – Robert Marciniak, Jakub Chełkowski, Tymoteusz Rudszewski, Patryk Grabowski, Mateusz Zalewski, Łukasz Marchlewski (46’ Paweł Gerka), Jakub Graman, Bartłomiej Graman, Filip Januszewski (80’ Rafał Marszelewski), Wojtek Wyżlic
Skład DREWNEKS: Marek Laskowski – Michał Łukaszewski (16’ Henryk Świątkowski), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski, Kacper Zalewski, Andrzej Podlaszewski, Marek Nastachowski, Adam Dybich, Mateusz Wasilewski (59’ Radosław Buczkowski), Patryk Mówiński, Filip Tymecki (58’ Cezary Chorzelewski)


Wyniki IV kolejki

KS ZAMEK Kurzętnik – WTKS AGRICOLA Mierki 0:3

KS WEL AT4B Bratian – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:8

GLKS ORZYC Janowo – GKS MEWA Smykowo 2:0

LZS ZAMEK Szymbark – KS WICHER Gwiździny 6:1

GKS ISKRA Smykówko – KS LEŚNIK Nowe Ramuki 2:3

LZS TORPEDA Rożental – PFT DREWNEKS Sampława 2:2


Tabela po IV kolejkach

I MLKS OLIMPIA Kisielice 12 pkt. bramki 22:3

II LZS ZAMEK Szymbark 12 pkt. bramki 21:2

III PFT DREWNEKS Sampława 10 pkt. bramki 13:5

IV WTKS AGRICOLA Mierki 10 pkt. bramki 7:1

V GLKS ORZYC Janowo 9 pkt. bramki 9:5

VI KS LEŚNIK Nowe Ramuki 6 pkt. bramki 7:12

VII LZS TORPEDA Rożental 4 pkt. bramki 8:11

VIII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 11:14

IX KS ZAMEK Kurzętnik 3 pkt. bramki 7:15

X KS WICHER Gwiździny 1 pkt. bramki 6:16

XI GKS ISKRA Smykówko 0 pkt. bramki 4:13

XII KS WEL AT4B Bratian 0 pkt. bramki 3:21

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube