UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6   Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski – 3 pkt. (4 single + debel) Tomasz Golder – 1 pkt. (2 single + debel) Magdalena Surdykowska – 1 pkt. (2 single) Szymon Żuralski – 1 pkt. (4 single + debel) Patrycja Golder – 0 pkt. (2 single) Andrzej Guzowski – 0 pkt. (2 single + debel) Read More
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W weekend 09-10 października 2021 r. rozegrano spotkania X kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


KS CONSTRACT Lubawa – GKS ISKRA Smykówko 5:1 (2:0)

Bramki: Paweł Ossowski (12’), Łukasz  Margalski (21’, 50’), Szymon Licznerski (70’), Maciej Górski (79’) – Radosław Bolumiński (58’)
Skład CONSTRACT – Maciej Kordalski (46’ Michał Rykaczewski) – Łukasz Mróz (46’ Patryk Dereszewski), Kamil Maj, Szymon Szałkowski, Paweł Ossowski (60’ Łukasz Licznerski), Jakub Banach (60’ Miłosz Jarzembowski), Piotr Karbowski (46’ Szymon Licznerski), Mateusz Jackowski (60’ Janusz Okuniewski), Paweł Fafiński, Igor Szczepański (60’ Maciej Górski), Łukasz Margalski

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS JORDAN Kazanice 1:5 (1:3)
Bramki: Mariusz Przedpełski (35’) – Bartosz Groszkowski (30’, 45’), Szymon Bogdański (40’), Piotr Rykaczewski (58’), Filip Owczarek (86’)
Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Łukasz Graduszewski, Bartosz Groszkowski, Wojtek Wyżlic, Martyn Michalak (65’ Marek Wierzbowski), Maciej Jurkiewicz (46’ Filip Owczarek), Artur Modrzewski, Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz (70’ Paweł Gerka), Jakub Sadowski (65’ Szymon Żurański), Piotr Rykaczewski

LZS AVISTA Łążyn – KS ZAMEK Kurzętnik 6:0 (3:0)
Bramki: Paweł Jaskulski (9’), Piotr Kraśnicki (19’, 51’), Miłosz Krajewski (45’+1), Paweł Senkowski (47’), Paweł Jędrzejewski (90’)
Skład AVISTA:  Karol Mergalski – Adrian Linkner (68’ Damian Golder), Paweł Pałkowski, Paweł Jaskulski (52’ Rafał Dudek), Łukasz Junkier (84’ Jakub Baczewski), Łukasz Rubalewski, Paweł Senkowski (72’ Paweł Jędrzejewski), Juliusz Krajewski (60’ Patryk Woźniak), Piotr Kraśnicki, Mateusz Kowalski, Miłosz Krajewski


Wyniki X kolejka

KS CONSTRACT Lubawa – GKS ISKRA Smykówko 5:1

KS ISKRA Narzym – LKS WEL Lidzbark Welski 2:1

KS Mroczno – MKS Działdowo 0:4

KS GMINA Kozłowo – LZS OHI Frednowy 0:0

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS JORDAN Kazanice 1:5

LZS AVISTA Łążyn – KS ZAMEK Kurzętnik 6:0

LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – LZS OSA Ząbrowo 1:2


Tabela po X kolejkach

I LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 24 pkt. bramki 36:14

II MKS Działdowo 23 pkt. bramki 27:11

III KS ISKRA Narzym 22 pkt. bramki 27:11

IV KS CONSTRACT Lubawa 21 pkt. bramki 35:9

V LZS JORDAN Kazanice 19 pkt. bramki 29:21

VI LZS OSA Ząbrowo 18 pkt. bramki 18:23

VII LKS WEL Lidzbark Welski 15 pkt. bramki 17:13

VIII LZS OHI Frednowy 14 pkt. bramki 15:21

IX KS ZAMEK Kurzętnik 13 pkt. bramki 15:19

X KS GMINA Kozłowo 12 pkt. bramki 17:22

XI KS Mroczno 8 pkt. bramki 26:26

XII LZS AVISTA Łążyn 4 pkt. bramki 18:46

XIII GKS ISKRA Smykówko 3 pkt. bramki 15:33

XIV UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 12:38

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube