UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wyniki - Klasa

  Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

  W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
 • Wyniki - Klasa

  Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

  W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. PFT DREWNEKS Sampława – LZS TORPEDA Rożental 12:0 (7:0)Bramki: Michał Raciborski (1’, 69’), Szymon Łątkowski (10’, 36’), Sylwester Bukowski (17’, 39’, 40’), Jakub Lendzionowski (30’, 57’), Adam Dybich (58’), Patryk Mówiński (73’, 88’)Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Adam Dybich, Dawid Mederski (71’ Przemysław Cabaj), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski (70’ Marek Nastachowski), Szymon Łątkowski (50’ Radosław Buczkowski), Tomasz Sławiński (60’ Szymon Lasikowski), Marek Laskowski (46’ Patryk Mówiński), Sylwester Rynkowski, Andrzej Podlaszewski, Sylwester Bukowski (55’ Cezary Chorzelewski)Skład TORPEDA: Paweł Majewski – Grzegorz Guzowski, Tomasz Kopański, Maksym Konaki (75’ Rafał Marszelewski), Damian Porębski, Jakub Borkowski, Rafał Borkowski, Rafał Uschpelkat, Patryk Grabowski, Kacper Pomoryn, Piotr Borkowski Read More
 • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

  III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

  W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6   Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski – 3 pkt. (4 single + debel) Tomasz Golder – 1 pkt. (2 single + debel) Magdalena Surdykowska – 1 pkt. (2 single) Szymon Żuralski – 1 pkt. (4 single + debel) Patrycja Golder – 0 pkt. (2 single) Andrzej Guzowski – 0 pkt. (2 single + debel) Read More
 • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

  Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

  W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego.Do  sportowej rywalizacji przystąpiło 5 zespołów, które rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x7 minut. Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, współorganizatorem Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.


WYNIKI:

1. Prątnica – OLD BOYS Lubawa 0:1

2. Zielkowo – Tuszewo 1:2

3. Gmina Grodziczno – Prątnica 0:0

4. OLD BOYS Lubawa – Zielkowo 2:1

5. Tuszewo – Gmina Grodziczno 1:0

6. Prątnica – Zielkowo 2:0

7. OLD BOYS Lubawa – Tuszewo 2:2

8. Gmina Grodziczno – Zielkowo 0:3

9. Prątnica – Tuszewo 1:1

10. OLD BOYS Lubawa – Gmina Grodziczno 2:1


TABELA:

I OLD BOYS Lubawa 10 pkt. bramki 7:4

II Tuszewo 8 pkt. bramki 6:4

III Prątnica 5 pkt. bramki 3:2

IV Zielkowo 3 pkt. bramki 5:6

V Gmina Grodziczno 1 pkt. bramki 1:6

Najlepszy strzelec turnieju – Pielenc Mariusz (OLD BOYS Lubawa) – 4 bramki

Najlepszy bramkarz turnieju – Mergalski Karol (Prątnica)


Po przeprowadzeniu wszystkich gier nastąpiło podsumowanie zawodów. Kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary. Piłkarze drużyn z miejsc I – III dodatkowo medale. Najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymali pamiątkowe statuetki. Dekoracji dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy oraz Jan Kowalkowski – Radny Gminy Lubawa.


Po oficjalnym zakończeniu zawodnicy udali się na ciepły posiłek.  


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

---> FOTKI <---

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube