UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. PFT DREWNEKS Sampława – LZS TORPEDA Rożental 12:0 (7:0)Bramki: Michał Raciborski (1’, 69’), Szymon Łątkowski (10’, 36’), Sylwester Bukowski (17’, 39’, 40’), Jakub Lendzionowski (30’, 57’), Adam Dybich (58’), Patryk Mówiński (73’, 88’)Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Adam Dybich, Dawid Mederski (71’ Przemysław Cabaj), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski (70’ Marek Nastachowski), Szymon Łątkowski (50’ Radosław Buczkowski), Tomasz Sławiński (60’ Szymon Lasikowski), Marek Laskowski (46’ Patryk Mówiński), Sylwester Rynkowski, Andrzej Podlaszewski, Sylwester Bukowski (55’ Cezary Chorzelewski)Skład TORPEDA: Paweł Majewski – Grzegorz Guzowski, Tomasz Kopański, Maksym Konaki (75’ Rafał Marszelewski), Damian Porębski, Jakub Borkowski, Rafał Borkowski, Rafał Uschpelkat, Patryk Grabowski, Kacper Pomoryn, Piotr Borkowski Read More
  • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6   Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski – 3 pkt. (4 single + debel) Tomasz Golder – 1 pkt. (2 single + debel) Magdalena Surdykowska – 1 pkt. (2 single) Szymon Żuralski – 1 pkt. (4 single + debel) Patrycja Golder – 0 pkt. (2 single) Andrzej Guzowski – 0 pkt. (2 single + debel) Read More
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W weekend 04-05 września 2021 r. rozegrano spotkania V kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 5:2 (1:2)

Bramki: Rafał Jaroszewski (13’), Maciej Kamiński (55’, 73’, 75’), Łukasz Cherkowski (68’) – Łukasz Junkier (24’), Jakub Groszkowski (28’)
Skład AVISTA – Patryk Orzechowski – Paweł Jaskulski, Paweł Pałkowski (60’ Paweł Wojtczak), Rafał Dudek, Łukasz Junkier, Juliusz Krajewski (88’ Piotr Budziński), Bartosz Bilicki, Jakub Groszkowski (88’ Patryk Wielgoszyński), Rafał Dembowski, Karol Kuczyński (80’ Paweł Jędrzejewski), Miłosz Krajewski


LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 3:1 (1:1)

Bramki: Hubert Komoszyński (26’), Patryk Godziszewski (78’), Tomasz Mosakowski (79’) – bramka samobójcza (21’)
Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Łukasz Graduszewski, Tomasz Grzybowski, Martyn Michalak (86’ Jakub Sadowski), Artur Modrzewski, Szymon Bogdański, Paweł Brzozowski (78’ Patryk Gorzka), Filip Owczarek, Mateusz Sadowski (77’ Szymon Żurański), Marek Wierzbowski (84’ Paweł Gerka), Piotr Rykaczewski (78’ Kamil Kamiński)

 
LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – KS CONSTRACT Lubawa 2:1
Bramki:
Skład CONSTRACT:


Wyniki V kolejka

LZS OSA Ząbrowo – UKS ORZEŁ Ulnowo 3:2

KS ZAMEK Kurzętnik – GKS ISKRA Smykówko 4:0

KS ISKRA Narzym – KS GMINA Kozłowo 5:1

KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 5:2

MKS Działdowo – LZS OHI Frednowy 3:1

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 3:1

LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – KS CONSTRACT Lubawa 2:1


Tabela po V kolejce

I KS ISKRA Narzym 13 pkt. bramki 15:3

II LZS JORDAN Kazanice 12 pkt. bramki 18:14

III LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 12 pkt. bramki 19:10

IV LKS WEL Lidzbark Welski 11 pkt. bramki 12:5

V MKS Działdowo 10 pkt. bramki 11:8

VI KS ZAMEK Kurzętnik 9 pkt. bramki 10:7

VII LZS OSA Ząbrowo 9 pkt. bramki 11:10

VIII KS Mroczno 8 pkt. bramki 25:12

IX KS CONSTRACT Lubawa 8 pkt. bramki 18:7

X KS GMINA Kozłowo 4 pkt. bramki 10:16

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 1 pkt. bramki 8:24

XII LZS AVISTA Łążyn 1 pkt. bramki 10:28

XIII LZS OHI Frednowy 1 pkt. bramki 6:16

XIV GKS ISKRA Smykówko 0 pkt. bramki 6:19

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube