UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

    III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

              W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
  • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

    XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

               Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa


W weekend 24-25 października 2020 r. odbyła się XIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz XI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje.

 

„A” KLASA

KS CONSTRACT Lubawa – MKS Działdowo 3:4 (0:2)

Bramki: Dominik Kempkowski (51’, 63’), Łukasz Mróz (90’+1) – Rafał Rząp (34’, 45’), Piotr Czarnecki (47’), Igor Ostrowski (72’)

Skład CONSTRACT: Mateusz Lewalski – Dawid Mederski, Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński (75’ Łukasz Szechlicki), Krystian Zdrojewski, Mateusz Żmijewski, Mateusz Erdman, Dominik Kempkowski, Jarosław Szulc, Adrian Jakubowski (60’ Damian Wyżlic), Łukasz Mróz


KS ZAMEK Kurzętnik – LZS JORDAN Kazanice 2:0 (0:0)

Bramki: Mateusz Kołecki (75’), Klaudiusz Jagielski (90’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Radosław Szulc (65’ Marcin Szulc), Kamil Kamiński, Krystian Opałka, Maciej Jurkiewicz (82’ Bartosz Modrzewski), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz, Filip Owczarek, Tomasz Grzybowski, Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka (85’ Piotr Laskowski)


LZS OHI Frednowy – LZS AVISTA Łążyn 4:4 (2:3)

Bramki: Sylwester Kuciński (32’, 43’, 63’), Marek Kopczewski (49’) – Szymon Wroński (5’, 23’), Paweł Senkowski (39’), Bartosz Groszkowski (68’)

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Bartosz Groszkowski, Paweł Pałkowski, Rafał Rynkowski (46’ Tomasz Krezymon), Marek Wierzbowski (60’ Jakub Baczewski), Paweł Senkowski (75’ Łukasz Junkier), Karol Józefowicz, Rafał Dembowski (60’ Jakub Dąbrowski), Rafał Dudek, Szymon Wroński, Daniel Malinowski (35’ Adrian Linkner)

WYNIKI XIII KOLEJKI

KS CONSTRACT Lubawa – MKS Działdowo 3:4

GKS OSSA Biskupiec – UKS ORZEŁ Ulnowo 7:0

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS JORDAN Kazanice 2:0

KS ISKRA Narzym – KS WICHER Gwiździny 3:0

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS CZARNI Rudzienice 3:2

LZS OHI Frednowy – LZS AVISTA Łążyn 4:4

KS GMINA Kozłowo – pauza


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 12 31 pkt. bramki 47:9

II GKS OSSA Biskupiec 12 27 pkt. bramki 49:25

III MKS Działdowo 12 24 pkt. bramki 27:19

IV KS ISKRA Narzym 12 21 pkt. bramki 27:20

V LKS WEL Lidzbark Welski 12 18 pkt. bramki 28:29

VI LZS OHI Frednowy 12 17 pkt. bramki 27:26

VII LZS JORDAN Kazanice 11 15 pkt. bramki 22:20

VIII KS ZAMEK Kurzętnik 12 14 pkt. bramki 23:27

IX KS GMINA Kozłowo 12 14 pkt. bramki 21:29

X LZS AVISTA Łążyn 12 12 pkt. bramki 36:39

XI KS CONSTRACT Lubawa 12 12 pkt. bramki 27:38

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 11 6 pkt. bramki 15:35

XIII KS WICHER Gwiździny 12 6 pkt. bramki 13:46

„B” KLASA

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ZAMEK Szymbark 1:0 (1:0)

Bramka: Przemysław Mówiński (37’)

Skład HURAGAN: Miłosz Jamroży – Andrzej Bukowski, Mateusz Zalewski, Filip Januszewski, Dawid Cyrankowski, Maciej Borkowski (80’ Mateusz Banacki), Dominik Modrzewski, Patryk Łążyński (65’ Damian Jarzyna), Przemysław Mówiński, Daniel Graman, Damian Pankowski (27’ Miłosz Rykaczewski)


LZS TORPEDA Rożental – KS Mroczno 0:6 (0:2)

Bramki: Maciej Kamiński (9’), Bartosz Szostek (38’), Jacek Elgert (49’), Mateusz Osicki (69’), Adam Galiński (90’+1), bramka samobójcza (90’+3)

Skład TORPEDA: Krzysztof Frydrych – Adrian Ruciński (48’ Paweł Majewski), Robert Marciniak, Jakub Borkowski, Dominik Chorzępa, Rafał Borkowski, Tomasz Kopański, Patryk Grabowski, Wojtek Wyżlic, Jakub Graman, Bartłomiej Graman


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS Fijewo 8:1 (1:1)

Bramki: Arkadiusz Gwiazda (9’),Kamil Łukaszewski (50’, 53’, 63’, 66’, 88’), Kamil Murszewski (68’), Dominik Łukaszewski (86’) – Paweł Jakubowski (12’)

Skład FIJEWO: Rafał Raduszewski – Sylwester Rynkowski (80’ Michał Szczepański), Sebastian Karczewski (68’ Szymon Jankowski), Karol Jakubowski (75’ Karol Karkut), Sylwester Dzik (77’ Mateusz Machnowski), Cezary Kułakowski, Paweł Jakubowski, Daniel Osmański (60’ Karol Rudnicki), Mariusz Szczepański, Paweł Gerka, Dawid Jańczyk


LZS OSA Ząbrowo – PFT DREWNEKS Sampława – goście nie dotarli na mecz


WYNIKI XI KOLEJKI

KS WEL Bratian – GLKS ORZYC Janowo 3:1

LZS TORPEDA Rożental – KS Mroczno 0:6

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ZAMEK Szymbark 1:0

LZS OSA Ząbrowo – PFT DREWNEKS Sampława – goście nie stawili się na mecz

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS Fijewo 8:1

UKS ŻAK Jamielnik – GKS VEL Dąbrówno 1:2


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS Mroczno 11 28 pkt. bramki 59:13

II GKS VEL Dąbrówno 11 22 pkt. bramki 27:18

III LZS OSA Ząbrowo 10 21 pkt. bramki 27:11

IV LZS ZAMEK Szymbark 11 19 pkt. bramki 26:15

V UKS ŻAK Jamielnik 11 18 pkt. bramki 25:24

VI MLKS OLIMPIA Kisielice 11 18 pkt. bramki 33:19

VII KS WEL Bratian 11 15 pkt. bramki 26:24

VIII LZS Fijewo 11 11 pkt. bramki 18:29

IX GLKS ORZYC Janowo 11 11 pkt. bramki 15:31

X PFT DREWNEKS Sampława 10 8 pkt. bramki 11:35

XI LZS HURAGAN Byszwałd 11 8 pkt. bramki 15:39

XII LZS TORPEDA Rożental 11 6 pkt. bramki 15:39

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol