UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

    XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

               Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" i "B" (24-25.10.2020 r.)

              W weekend 24-25 października 2020 r. odbyła się XIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz XI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

Logo GZ LZS          Herb Gmina Lubawa

W weekend 19-20 września 2020 r. odbyła się VIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz VI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje.

 

 

„A” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – LZS JORDAN Kazanice 2:5 (0:1)

Bramki: Marek Wierzbowski (48’), Szymon Wroński (50’) – Mateusz Sadowski (21’), Krystian Opałka (58’), Szymon Bogdański (89’, 90’+1), Janusz Okuniewski (90’+4)

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Bartosz Groszkowski, Paweł Pałkowski, Adrian Linkner, Marek Wierzbowski, Paweł Senkowski (65’ Rafał Rynkowski), Bartosz Bilicki, Rafał Dembowski (75’ Jakub Dąbrowski), Rafał Dudek, Szymon Wroński, Mateusz Kowalski (80’ Jakub Zakreta)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Tomasz Grzybowski, Mateusz Sadowski, Marcin Szulc (75' Arkadiusz Michałowski), Radosław Szulc, Janusz Okuniewski, Filip Owczarek, Artur Modrzewski (39' Marcin Frankiewicz), Szymon Bogdański (90'+2 Dominik Aleksandrowicz), Patryk Kempkowski,
Krystian Opałka (82' Piotr Laskowski)


WYNIKI VIII KOLEJKI

UKS ORZEŁ Ulnowo – LKS WEL Lidzbark Welski 1:3

KS GMINA Kozłowo – LZS OHI Frednowy 1:5

MKS Działdowo – KS ISKRA Narzym 2:2

GKS OSSA Biskupiec – KS ZAMEK Kurzętnik 3:0

LZS AVISTA Łążyn – LZS JORDAN Kazanice 2:5

KS WICHER Gwiździny – LZS CZARNI Rudzienice 0:10

KS CONSTRACT Lubawa – pauza


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice* 21 pkt. bramki 32:2

II GKS OSSA Biskupiec* 18 pkt. bramki 30:15

III KS CONSTRACT Lubawa* 12 pkt. bramki 16:14

IV LZS OHI Frednowy 12 pkt. bramki 15:14

V MKS Działdowo* 12 pkt. bramki 15:11

VI LZS JORDAN Kazanice** 11 pkt. bramki 16:12

VII KS ISKRA Narzym 11 pkt. bramki 15:15

VIII KS GMINA Kozłowo 11 pkt. bramki 15:19

IX LKS WEL Lidzbark Welski 9 pkt. bramki 17:21

X LZS AVISTA Łążyn* 5 pkt. bramki 16:23

XI KS ZAMEK Kurzętnik 5 pkt. bramki 10:20

XII UKS ORZEŁ Ulnowo** 4 pkt. bramki 9:16

XIII KS WICHER Gwiździny* 0 pkt. bramki 5:29

* mecz mniej

** dwa mecze mniej

„B” KLASA

LZS TORPEDA Rożental – LZS Fijewo 2:2 (2:0)

Bramki: Wojciech Wyżlic (26’), Robert Marciniak (43’) – Daniel Karczewski (71’), Sylwester Rynkowski (76’)

Skład TORPEDA: Krzysztof Frydrych – Damian Porębski, Robert Marciniak (80’ Rafał Marszelewski), Jakub Sadowski (48’ Rafał Borkowski), Kacper Pomoryn, Tomasz Kopański (55’ Sebastian Wiśniewski), Patryk Grabowski, Marcin Januszewski, Wojciech Wyżlic, Jakub Graman (75’ Grzegorz Guzowski), Bartłomiej Graman

Skład Fijewo: Karol Karkut – Cezary Kułakowski (46’ Sylwester Dzik), Daniel Osmański, Sylwester Rynkowski, Sebastian Karczewski (73’ Michał Szczepański), Karol Jakubowski, Tymoteusz Rudszewski, Paweł Jakubowski (65’ Daniel Karczewski), Łukasz Mazurek, Mariusz Szczepański, Dawid Jańczyk (57’ Paweł Gerka)


UKS ŻAK Jamielnik – LZS HURAGAN Byszwałd 2:1 (1:0)

Bramki: Jakub Roznowski (7’), Lukasz Rzeźnikiewicz (53’) – Filip Januszewski (78’)

Skład HURAGAN: Tomasz Mazurowski – Adam Węglewski, Damian Goliszewski, Mateusz Zalewski, Filip Januszewski, Dawid Cyrankowski, Maciej Borkowski, Dominik Modrzewski (68’ Miłosz Modrzewski), Przemysław Mówiński, Mateusz Banacki (46’ Mariusz Liszewski), Daniel Graman (71’ Dawid Maciołek)


KS WEL Bratian – PFT DREWNEKS Sampława 4:1 (2:1)

Bramki: Jakub Lendzionowski (21’, 43’, 66’, 90’) – Dawid Kłosowski (31’)

Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Radosław Buczkowski, Jakub Węgrzynowski (60’ Jakub Zelmański), Dawid Kłosowski, Sebastian Gołaszewski (53’ Krzysztof Kozłowski), Wojciech Banacki, Cezary Chorzelewski, Szymon Lasikowski, Marcin Laskowski, Marek Nastachowski, Adrian Woźniak (70’ Tomasz Sławiński)


WYNIKI VI KOLEJKI

KS WEL Bratian – PFT DREWNEKS Sampława 4:1

KS Mroczno – LZS ZAMEK Szymbark 7:3

LZS TORPEDA Rożental – LZS Fijewo 2:2

UKS ŻAK Jamielnik – LZS HURAGAN Byszwałd 2:1

GLKS ORZYC Janowo – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:1

GKS VEL Dąbrówno – LZS OSA Ząbrowo 2:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS Mroczno 16 pkt. bramki 33:5

II LZS OSA Ząbrowo 15 pkt. bramki 17:5

III LZS ZAMEK Szymbark 13 pkt. bramki 13:9

IV GKS VEL Dąbrówno 10 pkt. bramki 8:9

V UKS ŻAK Jamielnik 9 pkt. bramki 10:14

VI LZS Fijewo 8 pkt. bramki 9:9

VII MLKS OLIMPIA Kisielice 6 pkt. bramki 12:11

VIII KS WEL Bratian 6 pkt. bramki 10:10

IX PFT DREWNEKS Sampława 5 pkt. bramki 7:15

X GLKS ORZYC Janowo 5 pkt. bramki 7:21

XI LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 10:17

XII LZS HURAGAN Byszwałd 2 pkt. bramki 7:18

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol