UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

    III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

              W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
  • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

    XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

               Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

wpp 1

Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021.


Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r.

 

 

Oto rozlosowane pary rundy wstępnej WPP 2020/21:

Koszyk 1:
UKS Start Kruklanki – MLKS Czarni Olecko
LKS Pogoń Banie Mazurskie – CWKS Vęgoria Węgorzewo
MKS Ruciane Nida – MKS Kłobuk Mikołajki
KS Pojezierze Prostki – GLKS Jurand Barciany
UKS Rona 03 Ełk – KS Żagiel Piecki

Koszyk 2:
KS Juksty Muntowo – LUKS Wilczek Wilkowo
BKS Warmianka Bęsia – RKS Orlęta Rema Reszel
SAS Szansa Reszel – LKS Łyna Sępopol
KS Tempo Ramsowo-Wipsowo – MBKS Victoria Bartoszyce
LKS Reduta Bisztynek – MKS Jeziorany

Koszyk 3:
KS Wałsza Pieniężno – KS Barkas Tolkmicko
WKS Warmia Elbląg – KS Polonia Pasłęk
KS Polonia Markusy – DKS Dobre Miasto
MKS Miłakowo – GKS Cresovia Górowo Iławeckie
GLKS Jonkowo – KS Ewingi Zalewo
KS Pama Powodowo – KS Syrena Młynary
LKS Agat Jegłownik – MKS Zatoka II Braniewo
KS Zagłada Lisów – wolny los

Koszyk 4:
KS Iskra Narzym – SKS Szczytno
GKS Szczytno – GZPN Omulew Wielbark
MKS Działdowo – MKS Start Nidzica
GKS Vel Dąbrówno – LKS Orzeł Janowiec Kościelny
LKS Wel Lidzbark Welski – GKS Polonia Iłowo

Koszyk 5:
GLKS Warmiak Łukta – GKS Stawiguda
WSP Młody Piłkarz Jonkowo – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
KS Burza SRWSIO Słupy – LKS Tęcza Miłomłyn
UKS Naki Olsztyn – KS Fortuna Gągławki
KS Wrzesina – LKS Różnowo
GKS Kormoran Bynowo – KS Leśnik Nowe Ramuki

Koszyk 6:
PFT Drewneks Sampława – KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Zamek Kurzętnik – KS Unia Susz
LZS Zamek Szymbark – KS Radomniak Radomno
MLKS Olimpia Kisielice – LKS Płomień Turznica
GKS OSSA Biskupiec – GKS Grunwald Gierzwałd
MLKS Motor II Lubawa – LZS Jordan Kazanice
LZS Avista Łążyn – LZS Frednowy


Pary I rundy WPP*:
UKS Start Kruklanki/MLKS Czarni Olecko – MKS Mazur Ełk
MKS Ruciane Nida/MKS Kłobuk Mikołajki – GKS Mamry Giżycko
KS Pojezierze Prostki/GLKS Jurand Barciany – MKS Rominta Gołdap
LKS Pogoń Banie Mazurskie/CWKS Vęgoria Węgorzewo – UKS Rona 03 Ełk/KS Żagiel Piecki

KS Juksty Muntowo/LUKS Wilczek Wilkowo – KKS Granica Kętrzyn
KS Tempo Ramsowo-Wipsowo/MBKS Victoria Bartoszyce – MKS Korsze
SAS Szansa Reszel/LKS Łyna Sępopol – MKS Mrągowia Mrągowo
BKS Warmianka Bęsia/RKS Orlęta Rema Reszel – LKS Reduta Bisztynek/MKS Jeziorany

KS Pama Powodowo/KS Syrena Młynary – ZKS Olimpia Elbląg
LKS Agat Jegłownik/MKS Zatoka II Braniewo – MKS Zatoka Braniewo
KS Zagłada Lisów – MKS Miłakowo/GKS Cresovia Górowo Iławeckie
KS Wałsza Pieniężno/KS Barkas Tolkmicko – GLKS Jonkowo/KS Ewingi Zalewo
KS Polonia Markusy/DKS Dobre Miasto – WKS Warmia Elbląg/KS Polonia Pasłęk

MKS Działdowo/MKS Start Nidzica – LKS Błękitni Pasym
LKS Wel Lidzbark Welski/GKS Polonia Iłowo – MKS Olimpia Olsztynek
GKS Szczytno/GZPN Omulew Wielbark – GSZS Delfin Rybno
KS Iskra Narzym/SKS Szczytno – GKS Vel Dąbrówno/Orzeł Janowiec Kościelny

KS Wrzesina/LKS Różnowo – GKS Pisa Primavera Barczewo
GKS Kormoran Bynowo/KS Leśnik Nowe Ramuki – KKS Warmia Olsztyn
UKS Naki Olsztyn/KS Fortuna Gągławki – MKS Błękitni Orneta
WSP Młody Piłkarz Jonkowo/GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – BKS Tęcza Biskupiec
KS Burza Słupy/LKS Tęcza Miłomłyn – GLKS Warmiak Łukta/GKS Stawiguda

MLKS Motor II Lubawa/LZS Jordan Kazanice – MLKS Motor Lubawa
MLKS Olimpia Kisielice/LKS Płomień Turznica – KS Zamek Kurzętnik/KS Unia Susz
GKS OSSA Biskupiec/GKS Grunwald Gierzwałd – PFT Drewneks Sampława/KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
LZS Avista Łążyn/LZS Frednowy – LZS Zamek Szymbark/KS Radomniak Radomno


*Gospodarzy par I rundy poznamy po rozegraniu rundy wstępnej WPP.

Materiał i foto: WMZPN

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol