UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • 1
 • 2

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza na Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 01 marca 2020 r. start 9:30 w Hali Sportowej w Złotowie. W turnieju zagrają KS CONSTRACT, Czarne Pantery, Impact Żuromin oraz Power Rangers.

Celem zawód jest popularyzacja piłki siatkowej wśród mieszkańców, integracja mieszkańców, krzewienie kultury fizycznej, umożliwienie czynnego wypoczynku w czasie wolnym oraz wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.III Liga Tenisa Stołowego

01 marca 2020 r. godzina 11:00 LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz 5:13


Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol