UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się  01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier 9:30). Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

W niedzielę 24 listopada 2019 r. w Strzelnicy Klubu ALFA REDUTA Orneta odbył się IV rzut ligi X Drużynowych Mistrzostw Województwa Zrzeszenia LZS 2019 w strzelaniu z broni pneumatycznej – Wojewódzkiej Ligi Strzeleckiej.  Była to ostatnia seria, po której odbyło się oficjalne podsumowanie zmagań.


Gminę Lubawa podczas ligi reprezentowali: Julia Kocaja, Daria Zawadzka, Adam Kotewicz oraz Mateusz Śliwiński.  W klasyfikacji generalnej, w której brane były pod uwagę wyniki osiągnięte podczas czterech rzutów (Kaczory – Ostróda, Jeziorany, Mrągowo oraz Orneta) Gmina Lubawa zajęła 6 miejsce w województwie, indywidualnie Adam Kotewicz uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców z karabinu.


Organizatorami ligi byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, LKT Mazury Mrągowo, OSIR Jeziorany, KS ALFA REDUTA Orneta/OSIR Orneta oraz KS GARDA Ostróda.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol