UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W niedzielę 03 listopada 2019 r. w Hali OSIR Jeziorany odbyło się spotkanie I kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020 pomiędzy OSIR Jeziorany a LZS Lubawa. Mecz zakończył się wygraną gości 11:7.


Punkty dla LZS Lubawa zdobyli:

Surdykowski Michał 4,5 pkt. (4 single + debel)

Golder Tomasz 3,5 pkt. (4 single + debel)

Zieliński Marcin 2,5 pkt. (4 single + debel)

Golder Patrycja 0,5 pkt. (4 single + debel)


Wyniki I kolejki

MUKS PIŁECZKA Pisz – KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:9

EKS MLEXER Elbląg – KS DEKORGLASS III Działdowo 12:6

OSIR Jeziorany – GZ LZS Lubawa 7:11

PAUZA – MORLINY III Ostróda

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol