UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • 1

W V kolejce gier „A” i „B” klasy pewne zwycięstwo JORDANA Kazanice oraz AVISTY Łążyn. Wystartowała także Gminna „C” klasa – pierwszym liderem LZS OKS Omule. Szczegółowe wyniki poniżej.

 

„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – KS GMINA Kozłowo 8:2 (4:0)

Bramki: Janusz Okuniewski (6’), Szymon Bogdański (8’), Piotr Rykaczewski (16’, 81’, 87’), Artur Modrzewski (34’, 65’), Bartosz Modrzewski (85’) – Bartosz Żurawski (49’), Kacper Bruzda (61’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Patryk Kempkowski (75’ Bartosz Modrzewski), Paweł Brzozowski, Artur Modrzewski, Janusz Okuniewski (70’ Damian Wyżlic), Filip Owczarek (67’Karol Jakubowski), Szymon Bogdański (67’ Marcin Frankiewicz), Przemysław Gerka, Radosław Szulc, Piotr Rykaczewski, Mateusz Sadowski  


LZS LIDER Złotowo – MKS Działdowo 1:4 (1:3)

Bramki: Dawid Mederski (27’) – Adrian Bąbalicki (4’, 37’, 40’), Piotr Czarnecki (79’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski (46’ Łukasz Majewski) – Dawid Mederski (70’ Robert Kaczyński), Cezary Sadowski, Krzysztof Kozłowski (46’ Krystian Kozłowski), Dawid Dąbrowski, Łukasz Licznerski (80’ Marek Nastachowski), Jarosław Szulc, Mateusz Żmijewski, Mateusz Piotrowicz, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski

WYNIKI V KOLEJKI

KS RADOMNIAK Radomno – GKS OSSA Biskupiec 2:1

LZS JORDAN Kazanice – KS GMINA Kozłowo 8:2

LZS CZARNI Rudzienice – KS ISKRA Narzym 7:0

LKS WEL Lidzbark Welski – KS ZAMEK Kurzętnik 1:3

LZS LIDER Złotowo – MKS Działdowo 1:4

LZS OHI Frednowy – UKS ORZEŁ Ulnowo 0:3

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 13 pkt. bramki 14:5

II LZS CZARNI Rudzienice 11 pkt. bramki 16:2

III GKS OSS Biskupiec 10 pkt. bramki 6:3

IV MKS Działdowo 10 pkt. bramki 18:7

V KS ZAMEK Kurzętnik 9 pkt. bramki 10:8

VI LZS JORDAN Kazanice 8 pkt. bramki 16:10

VII KS GMINA Kozłowo 6 pkt. bramki 13:23

VIII KS ISKRA Narzym 5 pkt. bramki 6:15

IX LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 14:19

X LZS LIDER Złotowo 4 pkt. bramki 9:14

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 6:12

XII LKS WEL Lidzbark Welski 1 pkt. bramki 6:16

„B” KLASA


LZS Fijewo – LZS AVISTA Łążyn 1:4

Bramki:

Skład Fijewo:

Skład AVISTA:


LZS HURAGAN Byszwałd – UKS ŻAK Jamielnik 1:5

Bramki:

Skład HURAGAN:

WYNIKI V KOLEJKI

LZS OSA Ząbrowo – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:5

LZS Fijewo – LZS AVISTA Łążyn 1:4

KS WICHER Gwiździny – KS WEL Bratian 5:1

LZS HURAGAN Byszwałd – UKS ŻAK Jamielnik 1:5

LZS ZAMEK Szymbark – GKS MEWA Smykowo 1:2

GKS VEL Dąbrówno – KS Mroczno 3:2


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 15 pkt. bramki 26:3

II LZS AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 17:4

III KS Mroczno 12 pkt. bramki 23:11

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 10 pkt. bramki 17:9

V UKS ŻAK Jamielnik 9 pkt. bramki 16:10

VI KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 15:12

VII GKS MEWA Smykowo 8 pkt. bramki 8:7

VIII GKS VEL Dąbrówno 4 pkt. bramki 10:18

IX LZS OSA Ząbrówo 3 pkt.  bramki 11:19

X LZS Fijewo 3 pkt. bramki 5:27

XI LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 7:20

XII LZS ZAMEK Szymbark 0 pkt. bramki 2:17

„C” KLASA


LZS TORPEDA Rożental – LZS Sampława 0:1 (0:1)

Bramka: Patryk Zdrojewski (26’)

Skład TORPEDA: Wojciech Karczewski – Robert Marciniak, Bartłomiej Graman, Tomasz Kopański, Łukasz Ostrowski, Jakub Borkowski, Maciej Czerwonka, Maciej Majewski, Adam Januszewski, Jakub Sadowski, Krystian Grędzicki. Grali również: Piotr Borkowski, Jakub Graman, Marcin Januszewski, Grzegorz Guzowski, Damian Kępka,

Skład Sampława: Adrian Woźniak – Wojciech Banacki, Marcin Laskowski, Arkadiusz Wietecha, Radosław Pilenc, Tomasz Sławiński, Andrzej Kosek, Maciej Seweryn, Szymon Lasikowski, Marcin Wilbrandt, Patryk Zdrojewski. Grali również: Sebastian Gołaszewski, Michał Junker, Jakub Stawiarski, Mariusz Nadolski, Karol Zaręba


LZS OKS Omule – LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 9:2 (5:1)

Bramki: Adrian Jabłoński (4), Kamil Kamiński (2), Sylwester Dzik (2), Patryk Dzik (1) – Łukasz Orzechowski (1), Dmaian Pelc (1)

Skład Omule: Michał Mężydło – Adrian Jabłoński, Kamil Kamiński, Piotr Kruszewski, Adrian Linkner, Sylwester Dzik, Mateusz Zelmański, Patryk Dzik, Paweł Szymański, Dawid Marszelewski, Bartłomiej Czarnecki. Grali również: Arkadiusz Rutecki, Bartłomiej Wiśniewski, Radosław Zieliński, Marcin Jabłoński, Rafał Marszelewski

Skład Grabowo: Łukasz Ochlak – Łukasz Orzechowski, Andrzej Bukowski, Damian Pelc, Mateusz Lewy, Szymon Markowski, Dawid Markowski, Maciej Janczyk, Arkadiusz Karpiński, Dawid Łużyński  


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS OKS Omule 3 pkt. bramki 9:2

II LZS Sampława 3 pkt. bramki 1:0

III LZS TORPEDA Rożental 0 pkt. bramki 0:1

IV LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 2:9

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol