UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
 • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
 • 1
 • 2

W weekend 17-18 sierpnia 2019 rozgrywki zainaugurowała klasa „A” grupa 4 oraz klasa „B” grupa 4. Drużyny reprezentujące Gminę Lubawa odnotowały trzy zwycięstwa (LZS LIDER Złotowo, LZS Fijewo oraz LZS AVISTA Łążyn), jeden remis (LZS JORDAN Kazanice) oraz jedną porażką (debiutujący w rozgrywkach LZS HURAGAN Byszwałd).

 

Przed każdym spotkaniem wszyscy przybyli na mecz minutą ciszy uczcili pamięć Ś.P. Benedykta Czarneckiego. Spoczywaj w pokoju Prezesie ...

 

 

„A” KLASA

LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 4:2 (1:1)

Bramki: Dawid Dąbrowski (18’, 55’, 81’), Krystian Kozłowski (90’) – Wiktor Olszewski (31’), Mateusz Dobucki (62’)

Skład LIDER: Łukasz Majewski – Krystian Zdrojewski (80’ Adrian Jakubowski), Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński (88’ Łukasz Mróz), Dawid Dąbrowski, Mateusz Żmijewski, Mateusz Erdman, Dominik Kempkowski, Mateusz Piotrowicz, Jarosław Szulc, Marek Nastachowski (33’ Krzysztof Kozłowski (68’ Krystian Kozłowski)


LZS JORDAN Kazanice – LZS CZARNI Rudzienice 1:1 (0:1)

Bramki: Bartosz Modrzewski (84’) – Marcin Karczewski (30’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Patryk Kempkowski, Tomasz Grzybowski, Paweł Brzozowski, Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski (75’ Dawid Gajewski), Szymon Bogdański (75’ Kamil Okoniewicz), Janusz Okuniewski, Mateusz Sadowski, Filip Owczarek (80’ Bartosz Modrzewski), Przemysław Gerka (63’ Marcin Frankiewicz)

 

WYNIKI I KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – LZS CZARNI Rudzienice 1:1

LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 4:2

UKS ORZEŁ Ulnowo – KS GMINA Kozłowo 0:1

MKS Działdowo – GKS OSSA Biskupiec 0:2

KS RADOMNIAK Radomno – KS ISKRA Narzym 3:0

LZS OHI Frednowy – KS ZAMEK Kurzętnik 2:3

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 3 pkt. bramki 3:0

II LZS LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 4:2

III GKS OSSA Biskupiec 3 pkt. bramki 2:0

IV KS ZAMEK Kurzętnik 3 pkt. bramki 3:2

V KS GMINA Kozłowo 3 pkt. bramki 1:0

VI LZS JORDAN Kazanice 1 pkt. bramki 1:1

VI LZS CZARNI Rudzienice 1 pkt. bramki 1:1

VIII LZS OHI Frednowy 0 pkt. bramki 2:3

IX UKS ORZEŁ Ulnowo 0 pkt. bramki 0:1

X LKS WEL Lidzbark Welski 0 pkt. bramki 2:4

XI MKS Działdowo 0 pkt. bramki 0:2

XII KS ISKRA Narzym 0 pkt. bramki 0:3


„B” KLASA

LZS Fijewo – GKS VEL Dąbrówno 3:2 (2:1)

Bramki: Kacper Rykaczewski (16’), Maciej Rykaczewski (24’), Mariusz Szczepański (53’) – Sebastian Skubaja (19’, 68’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Maciej Rykaczewski, Szymon Jankowski (56’ Sebastian Karczewski), Sebastian Drzewiński, Paweł Sadowski (80’ Karol Rudnicki), Paweł Gerka, Dawid Jańczyk (50’ Damian Komorowski), Sylwester Rynkowski, Tymoteusz Rudszewski, Filip Jadanowski (70’ Michał Szczepański), Kacper Rykaczewski (20’ Mariusz Szczepański)


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:2 (0:1)

Bramki: Mateusz Michalski (54’) – Daniel Malinowski (36’, 86’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafał Dudek (81’ Patryk Grabkowski), Bartosz Bilicki (79’ Rafał Dembowski), Bartosz Groszkowski, Rafał Rynkowski (61’ Paweł Jaskulski), Marek Wierzbowski, Kacper Pomoryn, Szymon Wroński (76’ Mateusz Wyżlic), Mateusz Golder (72’ Karol Józefowicz), Daniel Malinowski, Paweł Senkowski (83’ Maksymilian Zakrzewski)


LZS HURAGAN Byszwałd – KS WICHER Gwiździny 1:5 (0:1)

Bramka HURAGAN: Kacper Łukaszewski (89') - Daniel Cieszewski (10', 43'), Artur Motronenko (72', 81'), Kamil Urbański (87')

Skład HURAGAN: Janusz Jaskulski (40' Kacper Ryfka) - Damian Goliszewski, Adam Węglewski (80' Miłosz Rykaczewski), Daniel Karczewski, Mariusz Liszewski (55' Maciej Borkowski), Tomasz Mazurowski (20' Kacper Łukaszewski), Dawid Maciołek, Damian Jarzyna (67' Miłosz Modrzewski), Mateusz Zalewski, Daniel Osmański, Przemysław Mówiński

 

WYNIKI I KOLEJKI

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:2

LZS OSA Ząbrowo – KS WEL Bratian 3:1

UKS ŻAK Jamielnik – GKS MEWA Smykowo 0:1

LZS Fijewo – GKS VEL Dąbrówno 3:2

LZS HURAGAN Byszwałd – KS WICHER Gwiździny 1:5

LZS ZAMEK Szymbark – KS Mroczno 1:4

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 3 pkt. bramki 5:1

II KS Mroczno 3 pkt. bramki 4:1

III LZS OSA Ząbrowo 3 pkt. bramki 3:1

IV LZS Fijewo 3 pkt. bramki 3:2

V LZS AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 2:1

VI GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 1:0

VII GKS VEL Dąbrówno 0 pkt. bramki 2:3

VIII MLKS OLIMPIA Kisielice 0 pkt. bramki 1:2

IX UKS ŻAK Jamielnik 0 pkt. bramki 0:1

X KS WEL Bratian 0 pkt. bramki 1:3

XI LZS ZAMEK Szymbark 0 pkt. bramki 1:4

XII LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 1:5

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol