UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • 61 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN - eliminacje gminne (Rożental, 22.03.2020 r.)

  61 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN - eliminacje gminne (Rożental, 22.03.2020 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 61 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w niedzielę 22 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Read More
 • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się  01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier 9:30). Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 

W niedzielę 11 sierpnia w wieku 68 lat odszedł na wieczną służbę do Pana Benedykt Czarnecki. Odszedł człowiek niepowtarzalny i wyjątkowy , który całe swoje życie ofiarował ludziom.Pozostawił po sobie niezatarty ślad i puste miejsce. Chociaż smutek i żal wypełniły nasze serca, pozostała przede wszystkim wdzięczność za dar jego społecznego powołania, które realizował do końca swojego życia.Benedykt Czarnecki – organizator sportu i rekreacji, sędzia, radny Gminy Lubawa, sołtys sołectwa Omule, wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Lubawie, sekretarz Zarządu OSP Omule. Znany ze swojej życzliwości i dobrego serca, zawsze służący pomocą i dobrą radą.

Jako działacz sportowy i społeczny od ponad 50 lat związany był z terenem gminy Lubawa. W wieku 18-lat przyjął funkcję przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Funkcję tę pełnił nieprzerwanie przez 49 lat. Był pomysłodawcą i współorganizatorem wielu imprez o zasięgu gminnym, powiatowym i regionalnym, imprez sportowych, turystycznych, rekreacyjnych i integracyjnych skierowany do mieszkańców w każdym wieku.

Przez 30 lat Benedykt Czarnecki był sołtysem wsi Omule oraz radnym Gminy Lubawa. Od 2012 roku pełnił funkcję przewodniczącego Powiatowego Stowarzyszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie. Był także zastępcą przewodniczącego do spraw organizacyjnych Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w ostatnim czasie pełnił także funkcję przewodniczącego. Był również sekretarzem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Omulu, jednocześnie zasiadał na stanowisku wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Lubawie.

Kiedy patrzymy wstecz na ponad 50-letnią działalność Benedykta Czarneckiego pośród nas, dostrzegamy, jak wielką wartość mają słowa: „Żyj tak, aby ślady Twoich stóp przetrwały Ciebie”. Ślady jego pracy na zawsze pozostaną w naszych sercach.
Niech spoczywa w pokoju.

---------------------------------------------

Różaniec codziennie  od poniedziałku do piątku  o godz. 18:00 w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej  w Prątnicy. Ceremonie pogrzebowe odbędą się w sobotę 17  sierpnia br. o godz. 8.30.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol