UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

W niedzielę 07 października 2018 r. na boisku sportowym w Prątnicy odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny „SPORT ŁĄCZY POKOLENIA” połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci oraz Turniejem Piłki Nożnej OLD BOYS.

 

Organizatorami zawodów byli: Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich, Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, Rada Sołecka w Prątnicy oraz Jednostka OSP Prątnica.


Łącznie w Pikniku udział wzięło ponad 120 zawodników + osoby wspierające (dzieci, rodzice, dziadkowie itd.)

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI

- przedstawiciele drużyn ustalili że gramy w dwóch grupach A i B „każdy z każdym” 2x7 min

Grupa A

Zielkowo – Omule 3:0

Zielkowo – Szczepankowo 1:0

Omule – Szczepankowo 1:1

 

Tabela Grupa A

I Zielkowo 6 pkt. bramki 4:0

II Szczepankowo 1 pkt. bramki 1:2

III Omule 1 pkt. bramki 1:4

Grupa B

Prątnica – Wałdyki 0:0

Prątnica – Grabowo 1:0

Wałdyki – Grabowo 4:1

 

Tabela Grupa B

I Wałdyki 4 pkt. bramki 4:1

II Prątnica 4 pkt. bramki 1:0

III Grabowo 0 pkt. bramki 1:5


Półfinały

Zielkowo – Prątnica 0:3

Szczepankowo – Wałdyki 1:5

Mecz o V miejsce

Omule – Grabowo 0:8

 

Mecz o III miejsce

Zielkowo – Szczepankowo 2:1

FINAŁ

Prątnica – Wałdyki 0:3


Klasyfikacja końcowa

I Wałdyki

II Prątnica

III Zielkowo

IV Szczepankowo

V Grabowo

VI Omule


Najlepszy strzelec
– Krystian Zalewski – Wałdyki – 9 bramek


Najlepszy bramkarz
– Dominik Tasarz – Zielkowo

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLD BOYS

- przedstawiciele drużyn ustalili że gramy „każdy z każdym” 1x12 minut.


WYNIKI
1. Szynaka Meble – Kalmuziak Zielkowo 2:1
2. Byszwałd – Burza Tylice 0:2
3. Prątnica – Szynaka Meble 0:2
4. Kalmuziak Zielkowo – Byszwałd 3:3
5. Burza Tylice – Prątnica 3:0
6. Szynaka Meble – Byszwałd 0:0
7. Kalmuziak Zielkowo – Burza Tylice 0:2
8. Prątnica – Byszwałd 1:0
9. Szynaka Meble – Burza Tylice 2:2
10. Kalmuziak Zielkowo – Prątnica 2:1


TABELA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLD BOYS

I Burza Tylice 10 pkt. bramki 9:2

II Szynaka Meble 8 pkt. bramki 6:3

III Kalmuziak Zielkowo 4 pkt. bramki 6:8

IV Prątnica 3 pkt. bramki 2:7

V Byszwałd 1 pkt. bramki 3:6


Najlepszy strzelec
– Przemysław Grabowski – Burza Tylice – 5 bramek


Najlepszy bramkarz
– Daniel Wiśniewski – Burza Tylice


Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, kapitanowie drużyn puchary. Najlepsi strzelcy i bramkarze otrzymali pamiątkowe statuetki.


Podsumowania zawodów dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Jan Kowalkowski – Radny Gminy Lubawa, Danuta Wiśniewska – Sołtys Wsi Szczepankowo, Zbigniew Trzeszewski – Sołtys Wsi Zielkowo, Dariusz Liberacki – Dyrektor SP Prątnica, Waldemar Golder – Prezes OSP Prątnica oraz Jarosław Grubalski – właściciel firmy CONSTRACT Export – Import Sp. z o.o.


Po zakończeniu poszczególnych turniejów zawodnicy udali się na ciepły posiłek oraz słodycze na stołówkę szkolną.


Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy za udostępnienie pomieszczeń i przygotowanie obiektu do Pikniku oraz właścicielom firmy AUTOMATIC Joannie i Tomaszowi Krajewskim za ufundowanie słodkości.

Piknik Sportowo-Rekreacyjny sfinansowany został ze środków Gminy Wiejskiej Lubawa
oraz Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich
(dotacja budżetowa Ministerstwa Sportu i Turystyki)

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol