UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TERMINARZ ROZGRYWEK

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TERMINARZ ROZGRYWEK

    W środę 07 listopada 2018 r. w siedzibie LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które rywalizować będą w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

  Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

    W niedzielę 28 października 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W piątek 15 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsze.W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa), Gmina Ostróda oraz Gmina Działdowo. Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie w systemie „każda z każdą” 2x15 minut.


Organizatorami zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gmina Wiejska Lubawa, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.


WYNIKI

Gmina Ostróda – SP Prątnica 0:0 (0:0)
Gmina Ostróda – Gmina Działdowo 1:5 (1:2)
SP Prątnica – Gmina Działdowo 2:0 (2:0)

KOŃCOWA TABELA
I SP Prątnica 4 pkt. bramki 2:0
II Gmina Działdowo 3 pkt. bramki 5:3
III Gmina Ostróda 1 pkt. bramki 1:5

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Prątnicy (Gmina Lubawa) zostały Mistrzyniami Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, zawodniczki drużyn medale oraz książki „Gmina Lubawa – z pasją dla rozwoju”. Podsumowania zawodów dokonali: Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.


Skład Mistrzyń Województwa – SP Prątnica (Gmina Lubawa)
– Aleksandra Babska, Małgorzata Karczewska, Karolina Kamińska, Oliwia Zasuwa, Patrycja Krajewska, Aleksandra Ćwiklińska, Patrycja Klejna, Malwina Biedrzycka, Julia Rykaczewska, Lena Kopistecka, Justyna Żuralska, Wiktoria Rozwadowska, Weronika Bartkowska (wszystkie SP Prątnica), Laura Wrońska (Fijewo), Golder Patrycja oraz Kinga Marszelewska (SP Złotowo). Opiekun – Dariusz Liberacki.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol