UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W piątek 15 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsze.W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa), Gmina Ostróda oraz Gmina Działdowo. Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie w systemie „każda z każdą” 2x15 minut.


Organizatorami zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gmina Wiejska Lubawa, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.


WYNIKI

Gmina Ostróda – SP Prątnica 0:0 (0:0)
Gmina Ostróda – Gmina Działdowo 1:5 (1:2)
SP Prątnica – Gmina Działdowo 2:0 (2:0)

KOŃCOWA TABELA
I SP Prątnica 4 pkt. bramki 2:0
II Gmina Działdowo 3 pkt. bramki 5:3
III Gmina Ostróda 1 pkt. bramki 1:5

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Prątnicy (Gmina Lubawa) zostały Mistrzyniami Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, zawodniczki drużyn medale oraz książki „Gmina Lubawa – z pasją dla rozwoju”. Podsumowania zawodów dokonali: Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.


Skład Mistrzyń Województwa – SP Prątnica (Gmina Lubawa)
– Aleksandra Babska, Małgorzata Karczewska, Karolina Kamińska, Oliwia Zasuwa, Patrycja Krajewska, Aleksandra Ćwiklińska, Patrycja Klejna, Malwina Biedrzycka, Julia Rykaczewska, Lena Kopistecka, Justyna Żuralska, Wiktoria Rozwadowska, Weronika Bartkowska (wszystkie SP Prątnica), Laura Wrońska (Fijewo), Golder Patrycja oraz Kinga Marszelewska (SP Złotowo). Opiekun – Dariusz Liberacki.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol