UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

    MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

W niedzielę 10 czerwca 2018 r. w Hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym 2018.

Zawody rozegrano w trzech grupach – kobiety, chłopcy rocznik 2003 i młodsi oraz mężczyźni rocznik 2002 i starsi.

Organizatorem zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, GZ LZS Ostróda, MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda oraz Samorząd Województwa W-M.


Klasyfikacja końcowa – KOBIETY (rozegrano fazę eliminacyjną oraz finałową w grupach)
1. Niedźwiecka Alicja – Orneta
2. Archacka Julia – TS WARMIA Lidzbark Warmiński
3. Kawiak Marta – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Wawrowska Małgorzata – LZS Ostróda
5. Madej Zofia – KS DEKORGLASS Działdowo
6. Ślażyńska Agnieszka – LZS Ostróda
7. Madej Zuzanna – KS DEKORGLASS Działdowo
8. Góralska Anna – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9. Golder Patrycja – Gmina Lubawa
10. Babska Aleksandra – Gmina Lubawa
11. Kopistecka Lena – Gmina Lubawa


Klasyfikacja końcowa – CHŁOPCY rocznik 2003 i młodsi (rozegrano fazę eliminacyjną w grupach oraz fazę finałową systemem pucharowym)
1. Rutkowski Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo
2. Lewandowski Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo
3. Jankowski Igor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Woźniak Szymon – TS WARMIA Lidzbark Warmiński
5. Witkowski Szymon – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
6. Anzel Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo
7. Smurzyński Mateusz – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
8. Czossek Wiktor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9. Sendobry Kamil – Gmina Lubawa
10. Kopistecki Wiktor – Gmina Lubawa
11. Bielicki Michał – Gmina Lubawa


Klasyfikacja końcowa – MĘŹCZYŹNI rocznik 2002 i starsi (rozegrano fazę eliminacyjną w grupach oraz fazę finałową systemem pucharowym)
1. Chrząszcz Wojciech – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
2. Kuźmicz Jakub – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
3. Petaś Kacper – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Rutkowski Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo
5. Lewandowski Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo
6. Golder Tomasz – Gmina Lubawa
7. Kawiak Krystian – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
8. Jankowski Igor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9. Woźniak Szymon – TS WARMIA Lidzbark Warmiński
10. Mioskowski Karol – Grunwald
11. Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa
12. Malikowski Michał – Grunwald
13. Gromek Andrzej – Orneta
14. Penkala Kornel – Gmina Lubawa           
15.Gałązka Bogdan – Orneta


Klasyfikacja zespołowa:
1. MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda – 45 pkt.
2. KS DEKROGLASS Działdowo – 34 pkt.
3. TS WARMIA Lidzbark Warmiński – 12 pkt.
4. Orneta – 9 pkt.
5. LZS Ostróda – 8 pkt.
6. Gmina Lubawa – 3 pkt.
7. Grunwald – 0 pkt.


Zawodniczki/zawodnicy z miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale (w kategorii KOBIET oraz MĘŹCZYZN dodatkowo nagrody finansowe, w kategorii CHŁOPCÓW dodatkowo piłki). W klasyfikacji zespołowej za miejsca I – III puchary. Podsumowania zawodów dokonał Marek Jaczun – Sekretarz Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol