UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

    MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

W niedzielę 25 lutego 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkania XIII kolejki XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Po ostatnim meczu dnia odbyło się oficjalne podsumowanie i zakończenie ligi.

Podczas rozgrywek rozegrano 91 spotkań, w których wpadło łącznie 941 bramek.


Wyniki XIII kolejki

14:00 BUDROGAS Glaznoty – TORPEDA Rożental 3:5 (1:1)
Bramki: Damian Pankowski (6', 13'), Radosław Wolski (20') - Rafał Gołębiewski (4'), Adrian Leśnicki (14'), Mateusz Szymański (15', 24'), Marcin Jakubowski (23')

14:30 AVISTA Łążyn – Fijewo I 6:4 (2:2)
Bramki: Łukasz Junkier (2', 6', 14', 22', 23', 24') - Daniel Osmański (11', 24'), Karol Jakubowski (12', 16')

15:00 Fijewo II – KS CONSTRACT 5:7 (3:3)
Bramki: Radosław Gajewski (5', 9', 14', 19'), Tymoteusz Rudszewski (11') - Radosław Szulc (1', 15'), Kacper Ryfka (7'), Kamil Gorczyca (8'), Paweł Brzozowski (18', 19'), bramka samobójcza (16')

15:30 LWP Prątnica – ORZEŁ Grabowo 6:6 (1:3)
Bramki: Mateusz Golder (4'), Jakub Baczewski (14', 22'), Adrian Linkner (15', 18'), Marcin Licznerski (21') - Damian Pelc (8', 10', 12', 24'), Marek Kamiński (13'), Mateusz Kamiński (21')

16:00 ORZEŁ Mortęgi – LIDER Złotowo 7:11 (2:8)
Bramki: Krystian Opałka (2'), Damian Maciołek (9'), Kacper Łukaszewski (13'), Łukasz Zabłotny (20', 20'), Dawid Goliszewski (22'), Dawid Miliński (23') - Łukasz Mróz (1', 17'), Łukasz Licznerski (2', 5', 6', 7', 11', 16'), Dominik Kempkowski (4'), Cezary Sadowski (9'), Ariel Zasuwa (24')

16:30 JORDAN Kazanice Junior – OKS Omule 5:12 (1:5)
Bramki: Krystian Kozłowski (7', 24'), Szymon Nojman (14', 17'), Jakub Stawiarski (24') - Kamil Okoniewicz (1', 4', 9', 18', 19'), Bartosz Modrzewski (4'), Kamil Kamiński (6'), Adrian Jabłoński (13', 14', 16'), Sylwester Dzik (17'), Marcin Szulc (21')

17:00 HURAGAN Byszwałd – TERRA Lubawa 7:2 (2:0)
Bramki: Szymon Bogdański (7'), Damian Goliszewski (7', 15', 17'), Grzegorz Okuniewski (14', 24'), Dawid Maciołek (21') - Wojciech Jurkiewicz (15'), Szymon Lasikowski (18')


KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK:
I LIDER Złotowo 36 pkt. bramki 115:46
II TORPEDA Rożental 33 pkt. bramki 95:43
III KS CONSTRACT 31 pkt. bramki 78:52
IV OKS Omule 28 pkt. bramki 86:46
V HURAGAN Byszwałd 25 pkt. bramki 62:46
VI Fijewo I 22 pkt. bramki 68:48
VII JORDAN Kazanice Junior 20 pkt. bramki 68:68
VIII LWP Prątnica 20 pkt. bramki 68:63
IX AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 65:70
X BUDROGAS Glaznoty 10 pkt. bramki 51:70
XI ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 49:83
XII Fijewo II 8 pkt. bramki 50:99
XIII ORZEŁ Grabowo 5 pkt. bramki 51:118
XIV TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 35:89


NAGRODY INDYWIDUALNE

NALEPSI STRZELCY ROZGRYWEK:
I Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 36 bramek
II Mateusz Szymański*** (TORPEDA Rożental) – 35 bramek
III Łukasz Junkier*** (AVISTA Łążyn) – 35 bramek
*** o miejscach II – III zgodnie z Regulaminem decydowała większa ilość strzelonych bramek w jednym spotkaniu.

|
NAJLEPSI BRAMKARZE ROZGRYWEK:
I Jarosław Koszewski (TORPEDA Rożental)
II Łukasz Mróz (LIDER Złotowo)
III Bartosz Modrzewski (OKS Omule)


STRZELEC 250 BRAMKI:

- Mateusz Golder (LWP Prątnica)


STRZELEC 500 BRAMKI:
- Bartosz Bilicki (AVISTA Łążyn)


STRZELEC 750 BRAMKI:

- Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo)


SĘDZIOWIE ROZGRYWEK:
- Łukasz Berent
- Franciszek Puwalski


OPIEKA MEDYCZNA:
- Krzysztof Modrzewski


NAJLEPSZE GRUPY KIBICÓW:
- kibice zespołu TORPEDA Rożental
- kibice zespołu HURAGAN Byszwałd
- kibice zespołu LZS Fijewo


PODZIĘKOWANIE DLA MEDIÓW:
- e-lubawa – Marian Żuchowski
- Głos Lubawski
- Telewizja Lubawa
- Kurier Regionu Iławskiego


NAJMŁODSZY ZAWODNIK ROZGRYWEK:

- Mateusz Łukomski (JORDAN Kazanice Junior) – rocznik 2002

NAJSTARSZY ZAWODNIK ROZGRYWEK:
- Marcin Licznerski (LWP Prątnica) – rocznik 1979


Podsumowania ligi dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, którzy podziękowali zawodnikom za grę fair play przez całe rozgrywki, a kibicom poszczególnych zespołów za doping.

W klasyfikacji drużynowej kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale oraz torby sportowe. W klasyfikacjach indywidualnych i podziękowaniach w ręce wyróżnionych trafiły puchary i statuetki. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Jan Licznerski, Joachim Dutkiewicz, Mirosław Tomaszewski, Józef Senkowski i Karol Kuczyński (Radni Gminy Lubawa).

Po udekorowaniu wszystkich osób Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa wyrzucił w stronę kibiców nagrody niespodzianki – pięć piłek do piłki nożnej.

Po oficjalnym zakończeniu kapitanowie zespołów udali się na drobny poczęstunek.


Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie dziękuje Markowi Józefowiczowi – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rożentalu za poprowadzenie ceremonii podsumowania ligi oraz firmie PUH „NORE” Elżbieta Okołowska z Nowego Miasta Lubawskiego za ufundowanie okazałych pucharów za miejsca I – VI w klasyfikacji drużynowej.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol